[#1] ING Bank i Odyssey Web Browser
Testowałem z JIT i bez, z ignore SSL errors, z podmianą curl-ca-bundle.crt ale zdaje się nie tędy droga.
Ogólnie to od momentu wywołania panelu logowania obciążenie procesora wzrasta do blisko 100%, niezależnie czy z JIT, czy bez. Owszem w mękach i bólach zalogować się można.
Z kolei klik na Wykonaj transakcję, ewentualnie klik na Poprzednia wersja systemu (kiedyś stara wersja serwisu ING śmigała jak ta lala) kończy się tak:





Znalazłem info na necie, że na innych browserach (nie amigowych of course) występował ten sam problem. Na co ING odpisało, że wszystko ok, mieliśmy chwilowe problemy - bullshit oczywiście.
Ciekawy jestem czy to ma związek ze 100% obciążeniem procka i co za tym idzie zawolnej komunikacji, czy bardziej z tym co wyświetla okno Messages (po wejściu do panelu logowania - przed zalogowaniem jeszcze). Aczkolwiek aplikacja mobilna na Androida, na wolnym połączeniu (w Edge) robi to samo, na szybkim nie sprawdzałem tego.


Ps. Czy w nowej wersji OWB - beta jest tak samo?





Ostatnia aktualizacja: 24.10.2018 01:55:26 przez ede
[#2] Re: ING Bank i Odyssey Web Browser

@ede, post #1

Wiele może nie pomogę, ale pamiętam jak wieki temu miałem na biurku A1200 i używałem IBrowse. Podejmując pierwszą w życiu pracę ( na biało ) musiałem założyć konto w banku. Padło na ING. Długo go nie miałem, bo się szybko okazało że nie działa na IBrowse.
Potem był szybki research via IBrowse po demach home bankingu, i jednym z niewielu, które działały był mBank. To konto miałem długo, bo aż do czasu pierwszych wersji OWB. Z mBankiem były wtedy zgrzyty, więc przeszedłem na Alior, a od paru lat świetnie i szybko działa mi pod OWB interfejs Banku Pocztowego.

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2018 09:06:13 przez R-Tea
[#3] Re: ING Bank i Odyssey Web Browser

@R-Tea, post #2

Tak, Alior zdaje się ciągle działa dobrze, ale na ING jest moje dwadzieścia złotych

Podejmując pierwszą w życiu pracę ( na biało ) musiałem założyć konto w banku.


Podzielam humor w pewnym sensie. Ostatnio szlifowałem swoje CV no i tam bieda trochę,
taka jakby wyrwa w latach. W Polsce jakby ktoś zapytał, to byłaby po prostu złośliwość, no może sarkazm, a tu gdzie jestem, zastanawiam się jak to wytłumaczyć...
[#4] Re: ING Bank i Odyssey Web Browser

@ede, post #3

Może uwierzą w seminarium duchowne ...
[#5] Re: ING Bank i Odyssey Web Browser

@ede, post #3

Bank pocztowy to dla mnie porażka w sensie ogólnym, nigdy bym tam nie zakładał konta, nawet jeśli działa na OWB.


---- offtop

Ja na CV wpisywałem wszystkie wykonywane prace, takie bez umowy też, bo przecież CV ma tylko i wyłącznie przedstawić moje doświadczenie zawodowe.

Podobno Japończycy patrzą krzywo jak ktoś często pracę zmieniał albo dziury miał.

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 02:58:44 przez morph123
[#6] Re: ING Bank i Odyssey Web Browser

@morph123, post #5

No, ja nie narzekam. No, ja nie narzekam. Być może nie mam dużych wymagań ogólnych. Najważniejsze było dla mnie, żeby śmigało na OWB. Dodatkowym atutem dla mnie jest placówka vis-a-vis po drugiej stronie ulicy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem