[#1] Edycja PDF
Mamy jakiś soft do edycji plików PDF?

Folio zdaje się nie łykać tego.





Ostatnia aktualizacja: 02.11.2018 10:57:56 przez ede
[#2] Re: Edycja PDF

@ede, post #1

wrzuc na google docsy, nie wiem tez czy pagestream nie mial edycji pdfów ale moze sie mylę
[#3] Re: Edycja PDF

@michal_zukowski, post #2

Ma możliwość edycji, ale importer i eksporter bazują na bardzo starej wersji "standardu". Więc jest problem z pl znaczkami i tak dalej.....
[#4] Re: Edycja PDF

@KaczusNG, post #3

Tradycyjnie dziękuję za odpowiedzi :)
[#5] Re: Edycja PDF

@ede, post #1

Z ciekawości wszedłem na pierwszy lepszy edytor online (PDFescape, którego czasem zdarza mi się używac na piecu) i proszę - działa!



P.S. Odpalone na wersji OWB bez JIT, bo JITowska wzięła i zaczęła medytować.
[#6] Re: Edycja PDF

@recedent, post #5

Dobra robota Recedencie :) W Google Docs OWB daje radę z JIT-em, aczkolwiek tak czy inaczej znika moje "piękne" foto w CV ale to nie wina OWB tylko edytora googlowego. I nawet całkiem sprawnie działa, dużo szybciej niż Facebook. Skosztuję tego PDF escape.
Tak z innej beczki, bardzo dobrze działają mi norweskie mapy pod OWB w przeciwieństwie do Google Maps. Nawet trasę da się wyznaczyć :)
[#7] Re: Edycja PDF

@recedent, post #5

Fakt PDFescape obrazy z dokumentów wczytuje bezbłędnie ale jednak Google Docs jako procesor tekstu zdecydowanie lepszy jest.








Ostatnia aktualizacja: 04.11.2018 00:14:44 przez ede
[#8] Re: Edycja PDF

@recedent, post #5

No wiesz? Takie wyrazy w tej instrukcji? To forum przeglądają dzieci
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem