[#1] OWB i pliki favicon.ico
Gdzie Odyssey Web Browser zapisuje sobie pliki 'favicon.ico'?
Chodzi mi o to, że na niektórych Quick linkach nie pojawia się ikona, tzn pojawia się ikona "blank" i bym chciał to poprawić - takie "widzi mi się" żeby ładniej wyglądało etc.
Czy jest możliwe aby to ręcznie poprawiać?
[#2] Re: OWB i pliki favicon.ico

@ede, post #1

Wydaję mi się, że w WebpageIcons.db .
[#3] Re: OWB i pliki favicon.ico

@deez, post #2

W nagłówku ma SQLite format 3, hmm... czyli raczej nie będzie łatwo.
[#4] Re: OWB i pliki favicon.ico

@ede, post #3

Wlasnie będzie latwo z uwagi na to, że to sqllite. Użyj jakiejś onlinowej przeglądarki.
[#5] Re: OWB i pliki favicon.ico

@ede, post #1

Ikonka "blank"? Heh, nawet na stronie mosimu nie dorobili się favikonki
[#6] Re: OWB i pliki favicon.ico

@deez, post #5

Trzeba przerobić ten "blank" czyli urlicon.png na motyla i będzie po problemie. I ładnie i funkcjonalnie w przypadku strony mosteamu. :)

@Rzookol
W cale nie idzie tak lajtowo. Jakoś uparcie te edytory online nie chcą interpretować uploadu.
Nawet jak utworzyłem prostą bazę w edytorze online o wdzięcznej nazwie sqlite-workbench, to ten edytor nie chce łyknąć własnego pliku z uploadu... Inny działający pod OWB sqliteviewer z kolei też nie chce ani pliku WebpageIcons.db, ani tego co utworzyłem w sqlite-workbench, nawet z googledrive.
Także ten, albo się na tym nie znam albo nie kumam.
[#7] Re: OWB i pliki favicon.ico

@ede, post #6

a to?
http://aminet.net/biz/dbase/SQLMan.lha
[#8] Re: OWB i pliki favicon.ico

@michal_zukowski, post #7

A no hula, trzeba mieć jeszcze to:
http://www.morphos-storage.net/dl.php?id=0&dir=System%2FMUI+Classes&file=MCC_TextEditor_15.50.lha

Pomysł jest żeby dodać nieco ikonek z localhosta, a potem zamieszać w bazie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem