[#1] Ikonka kufer
Szukam ikonki przedstawiającej otwierający się kufer - taką drewnianą skrzynię. Przeszukałem już chyba cały Aminet i nic.
Zależy mi, żeby to nie było PNG, no chyba że będzie to png dwustanowe z efektem glow po zaznaczeniu, ale docelowo chodzi mi o Newicons / Glowicons. Może ma ktoś przypadkiem na dysku.


Ostatnia aktualizacja: 29.12.2018 13:29:09 przez R-Tea
[wyróżniony] [#2] Re: Ikonka kufer

@R-Tea, post #1

Cuś takiego?




P.S. Zapomniałem o efekcie "glow"
[#3] Re: Ikonka kufer

@recedent, post #2

Hmm hmmm.... Wygląda mniamuśnie.szeroki uśmiech
[wyróżniony] [#4] Re: Ikonka kufer

@R-Tea, post #3

Z "efektem glow" to by było coś takiego:



Ale wtedy nie mieścimy się w 32 pikselach wielkości. Chyba, że Ci to obojętne. Bo jeśli nie to trzeba będzie przyciąć to i owo.
[#5] Re: Ikonka kufer

@recedent, post #4

Tak jest super. Nie musi być 32 pix. Pod MorphOS to nie gra wielkiej roli. W sumie nawet większe, to lepsze, bo typowe rozdziałki są tu przecież dużo większe.
[#6] Re: Ikonka kufer

@R-Tea, post #5

Jak bym wiedział że to ma być stricte MorphOS to bym zrobił dwustanowego PNG z wektora.
[#7] Re: Ikonka kufer

@recedent, post #6

O...! Nie spotkałem się jeszcze z dwustronnymi ikonkami png.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem