[#1] gdzie jest dig?
mam do zrobienia pracę domową na piątek, w której muszę użyć narzędzia pt. dig. siedzi, pije i chrupki Pod linugzem narzędzie dig nosi nazwę "dig". Jaką nazwę nosi narzędzie "dig" pod morphosem 3.11? Czy też nie nosi żadnej, bo go tam nie ma? gwizdanie
Ewentualnie czy dla morphos 3.11 istnieje przeglądarka internetów, która potrafi wyświetlać w sposób cywilizowany stronę https://toolbox.googleapps.com/apps/dig/? Bo OWB w wersji posiadanej przez mojego morphosa najwyraźniej nie potrafi, przez co nawet nie da się z niej skorzystać. gwizdanie
[#2] Re: gdzie jest dig?

@snajper, post #1

Może jest nslookup?
[#3] Re: gdzie jest dig?

@perinoid, post #2

nie ma
[#4] Re: gdzie jest dig?

@snajper, post #3

heh, dziś dopiero zajarzyłem, że nslookup jest na aminecie, tyle że dla AOS-a. Teoretycznie to programy pod AOS 3 banglają na MOS-ie, ale ten nslookup wywołany w sposób najbardziej intuicyjny tylko wisiał i nic nie robił. A wgłębiać się w manuale i jakieś tam pierdzielenie z konfigami mi się nie chciało, zresztą nie miałem już za bardzo czasu, bo przysiadłem do tego dziś koło 13, a zajęcia na 18:30, do tego klawa w minimaku od pewnego czasu jakieś cyrki odstawia i pisze się średnio wygodnie. :/ W każdym razie ostatecznie dałem se siana i użyłem jakiegoś innego diga onlajn.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem