[#61] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@michal_zukowski, post #60

Dobra, tylko co napisać Andreasowi? Żeby nie korzystał z GetSysTime, tylko - jeśli już musi - z GetUTCSysTime?
[#62] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@recedent, post #61

Andreas zrobił wpis na bugtrackerze MorphOSowym i dostał odpowiedź więc mniej wiecej chyba wie co musi zrobić.
[#63] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@michal_zukowski, post #62

No i jest odpowiedź Andreasa:

So it's a feature but I can fix it by using a new API introduced with MorphOS 3.11 but of course existing software using the API in question will be slower because of timezone support introduced with MorphOS 3.11.

Sprawa zostanie poprawiona (pewnie w nowej wersji albo jakiejś aktualizacji Hollywood), ale wszystkie apki, które już istnieją będą się o ten problem potykać (z mniejszym bądź większym skutkiem - np. przytoczony w tym wątku Mufamark wydaje się niewrażliwy).
[#64] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@recedent, post #24

A wiesz że ta "appka" robi dobrą robotę przy "testowaniu" MorphOSa na QEmu. Wynik wersji 4.1.0-rc4 to 24924, a 4.1.0-rc5 - 22022 :)
[#65] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@michal_zukowski, post #30

A więc na dzisiejszej wersji MorphOSa 3.12 nam Mini 1.42 mam wynik 3533. Także tego ... będzie lepiej.
[#66] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@michal_zukowski, post #65

A na G5 2.3GHz wynik mam 4125, dziwne :)
[#67] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@michal_zukowski, post #66

Generalnie mam takie wrażenie, że Hollywood jest lepiej zoptymalizowany pod G4 niż pod G5. Nawet w Mufamarku 2,7 GHz G5 robi "zaledwie" 160% wydajności 1,67 GHz G4.
[#68] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@recedent, post #67

Ciekawe, że na MorphZone rzookol napisał, że problem zostanie (jakoś) rozwiązany w MorphOSie 3.12 - czyżby drobna zmiana TimeZone?
[#69] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@recedent, post #68

I widzisz co narobiles?
Przez Ciebie sie opozni wydanie MOSA

A na powaznie. W poscie wyzej rzookol napisal ze jest lepiej na Mini a tam pewnie ma 3.12.
Wiec pewnie juz poprawione.
[#70] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@Phibrizzo, post #69

Myślę, że rzookol poinstalował 3.12 gdzie tylko mógł a to optymalizacja Hollywood pod G5 kuleje. Ale przekonamy się pewnie dopiero jak wyjdzie 3.12 ok, racja
[#71] Re: Hollywood i optymalizacja pod G5

@recedent, post #70

3.12 mam tylko na A1200, minisie, pbooku i G5pcie więc nie wszędzie. W 3.12 jest dodany fragment kodu, który przyspiesza takie przypadki jak ten w Hollywood.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem