[#1] [Ion Fury] powtarzalne zwiechy
Czy ktoś tutaj poza mną przechodzi pod MorphOSem grę Ion Fury? Zauważyłem że w niektórych lokalizacjach występują powtarzalne zwiechy - krok do przodu i "Application is meditating". Mogę tak kilka razy z rzędu aż da którymś razem wreszcie zabangla. Czy taki problem wystąpił u kogoś jeszcze?
[#2] Re: [Ion Fury] powtarzalne zwiechy

@recedent, post #1

Podeślij sejwa, sprawdzę u siebie.
[#3] Re: [Ion Fury] powtarzalne zwiechy

@waldiamiga, post #2

Przepraszam za opóźnienie. Przesyłam dwa sejwy.

Zauważyłem, że może się zwiesić kilka razy z rzędu, a potem - jak już załapie - to idzie od kopa. Zastanawiam się czy może to mieć coś wspólnego z kartą graficzną.
[#4] Re: [Ion Fury] powtarzalne zwiechy

@recedent, post #3

Po godzinnym wczytywaniu, graniu i znów wczytywaniu i graniu mogę stwierdzić że koszer2 i koszer3 nie zawiesza mi gry.
BTW: Odkryłem alarm po podniesieniu deski sedesowej w złotym kiblu
[#5] Re: [Ion Fury] powtarzalne zwiechy

@waldiamiga, post #4

Dziwna sprawa jest taka, że wczytuję sejwa, ruszę się dwa kroki do przodu i zwis. I tak 5-6 razy z rzędu. W takim wypadku chyba pomaga częste sejwowanie (po 1 kroku do przodu), aż się "rozkręci".
[#6] Re: [Ion Fury] powtarzalne zwiechy

@recedent, post #5

Nic takiego na PB G4 się nie dzieję, pogoniłem trochę, postrzelałem, zwiedziłem złoty dzban.
Może to PPC970 a nie grafika robi problem?
[#7] Re: [Ion Fury] powtarzalne zwiechy

@waldiamiga, post #6

Może. A jak sprawa wygląda prędkościowo na G4 1,67 GHz? Nie zacina się nic?
[#8] Re: [Ion Fury] powtarzalne zwiechy

@recedent, post #7

Chodzi wolno... dużo wolniej niż u Ciebie, co pokazałeś na filmiku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem