[#1] Drukowanie zdjęć
Z jakiego programu mogę wydrukować zdjęcia? Multiview twierdzi, że nie mam zainstalowanej drukarki mimo, że mam.
[#2] Re: Drukowanie zdjęć

@Bohun, post #1

Ja obraz opakowywałem w pdf (online) i ten pdf drukowałem z vpdf.
[#3] Re: Drukowanie zdjęć

@R-Tea, post #2

I jak z utratą jakości? Drukowałeś jakiś większy format np a4?
[#4] Re: Drukowanie zdjęć

@Bohun, post #1

Hej. Był ten znany pakiet sterowników i programu do drukowania, co nawet miał wersję PPC.
Opisany w MA
Ja drukowałem zdjęcia na igłówce nim...
[#5] Re: Drukowanie zdjęć

@Bohun, post #1

Wrzucasz zdjecie do OWB, zapisujesz jako PDF z menu, wrzucasz do VPDF i w zależnosci od tego jaką drukarke masz korzystasz z nowego systemu lub z turboprinta.
[#6] Re: Drukowanie zdjęć

@michal_zukowski, post #5

No ok. Da się tak wydrukować fotkę, która zajmuje część kartki a4. Nie mam tu wpływu na rozmiar drukowanego obrazka niestety, więc nie da się dostosować wydruku do rozmiaru papieru a szkoda, bo widzę, że sterownik drukarki (nowy system) pozwala na wybór rozmiarów fotograficznych. Wielka szkoda, że żadna z przeglądarek obrazów nie oferuje opcji wydruku. Choćby do PDF-a ale żeby była opcja wymiarów tego PDF-a. A może byś dodał opcję wydruków do Scandala? szeroki uśmiech
[#7] Re: Drukowanie zdjęć

@Bohun, post #6

No to możesz otworzyć zdjęcie w Folio i tam sobie wszystko poustawiać - a potem zrzucić d PDF.

Kiedyś w TurboPrincie był do takich rzeczy programik Graphics Publisher - szkoda, że w morphosowym TP go nie ma.
[#8] Re: Drukowanie zdjęć

@recedent, post #7

O właśnie - był. A może by autor Scandala coś dodał do niego?

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2020 19:01:36 przez Pero
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem