[#1] Odyssey i NAS Dlinka
Odyssey zawiesza mi się na stronie do zarządzania NAS-em Dlinka. Już na pierwszej stronie logowania. Trochę to dziwne, bo nie widzę tam żadnych wodotrysków a i NAS jest już wiekowy . Dziwne jest też to, że pod OS4 najnowsze OWB 1.23b5 radzi sobie z tą stroną. Odszukałem OWB 1.23 dla MOS-a ale efekt ten sam co przy 1.26. Jak to możliwe skoro OWB w OS4 to port z Morphosa?
[#2] Re: Odyssey i NAS Dlinka

@Bohun, post #1

A jak się zachowuje Sputnik?
[#3] Re: Odyssey i NAS Dlinka

@Bohun, post #1

wylacz JS i sprawdz.
[#4] Re: Odyssey i NAS Dlinka

@michal_zukowski, post #3

Nie zawiesza się ale też nie można się zalogować (Przycisk Login nie działa)
[#5] Re: Odyssey i NAS Dlinka

@recedent, post #2

Instalator Sputnika daje taki komunikat błędu: "https://netix.dl.sourceforge.net/project/corefonts/the%20fonts/final/andale32.exe: Unsupported scheme."
Próba uruchomienia Sputnika bez instalacji daje błąd: "Missing ENVARC:ttengine2.database"
[#6] Re: Odyssey i NAS Dlinka

@Bohun, post #5

ttengine2.database jest w archiwum Sputnika.





Ostatnia aktualizacja: 11.04.2020 20:22:06 przez ede
[#7] Re: Odyssey i NAS Dlinka

@ede, post #6

O dzięki, faktycznie. Teraz Sputnik domaga się nowszej klasy bmp.decoder. Dziwne ale nie miałem jej w ogóle w systemie ani w Classes/Multimedia ani w MorphOS/Classes/Multimedia (MorphOS 3.13). Ściągnąłem Reggae-user z Aminetu i wgrałem klasę bmp.decoder do Multimedia ale Sputnik się upiera, że jest za stara :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem