[#1] Prostowanie horyzontu
Czy jest na MorphOS-a jakiś program w którym w prosty sposób można poprawić fotografie nietrzymające poziomu (horyzont po skosie)? Znalazłem taką opcję w programie Zune Paint dla AROS-a ale z uwagi na to, że AROS-a mam na netbooku to wolałbym jakieś narzędzie dla MorphOS-a (lub dla OS4 ale to nie ten dział). Przeszukałem opcje programów, które znam ale nie znalazłem w żadnym takiego "prostowania horyzontu".

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 20:37:53 przez Bohun
[#2] Re: Prostowanie horyzontu

@Bohun, post #1

A ShowCase nie ma czegoś takiego? Bo dałbym sobie... hmm... wąsy zgolić że miał.
[#3] Re: Prostowanie horyzontu

@Bohun, post #1

Prostowanie przy wykrywaniu znaczników (anchorów) czy skanowanie linii i wykrywanie pierwszej ukosnej? Wszystko sie da dopisac.
[#4] Re: Prostowanie horyzontu

@recedent, post #2

Miał i nadal ma :) Dziękuję
A wydawało mi się, że znam trochę angielski...
[#5] Re: Prostowanie horyzontu

@michal_zukowski, post #3

Automat byłby super ale zwykłe dociąganie do siatki jest też OK. Głupio mi bo w dwóch programach to było a ja nie widziałem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem