[#1] Mapowanie klawiszy na klawiaturze PC.
Jak to się robi prawilnie na dzisiejszym MorphOS?

Chciałbym mieć (w ogóle) 'Right Amiga' zamiast 'Right Crtl' i amigowy 'Help' zamiast któregoś np. 'Home' na pecetowej klawiaturze.
[wyróżniony] [#2] Re: Mapowanie klawiszy na klawiaturze PC.

@ede, post #1

Poseidon i jego ustawienia dla klawiatury
[#3] Re: Mapowanie klawiszy na klawiaturze PC.

@Norbert, post #2

Działa pięknie od strzała, aczkolwiek symulacja prawego przycisku myszy nie. O ile dobrze pamiętam na Amidze to było wciśnięcie 'Right Alt' i 'Right Amiga'?





Ostatnia aktualizacja: 05.09.2020 20:03:34 przez ede
[#4] Re: Mapowanie klawiszy na klawiaturze PC.

@ede, post #3

Prawy przycisk myszy też możesz przypisac dla dowolnego klawisza na klawiaturze.
[#5] Re: Mapowanie klawiszy na klawiaturze PC.

@Norbert, post #4

Prawy przycisk myszy też możesz przypisac dla dowolnego klawisza na klawiaturze.


Hmm... pomijając fakt, że na razie nie wiem jak to zrobić, zależy mi aby prawy przycisk myszy był symulowany tą samą drogą co lewy przycisk (to działa). Potrzebne do eksperymentu z Cinema 4D.

Aktualnie zmapowałem Prawy Amiga na Prawy Ctrl i działa niby. Niby bo z 'C' i 'V' jest OK ale już wciśnięcie Amigowej Świętej Trójcy nie - resetu brak. No i w sumie od tego bym zaczął jak to zadziała to może i Prawy przycisk zagada.





Ostatnia aktualizacja: 05.09.2020 20:56:13 przez ede
[#6] Re: Mapowanie klawiszy na klawiaturze PC.

@ede, post #5

Ok, pyknęło mi - reset działa, symulacja prawego przycisku też. Mapowanie Prawy Amiga trzeba zrobić w zakładce Action a nie jak robiłem w zakładce Keyboard, inaczej nie działa reset i symulacja prawego przycisku. Z kolei mapowanie Help w zakładce Keyboard i jest OK.

A co to jest 'Right GUI', bo też takie coś widnieje na listach, do czego to?
[wyróżniony] [#7] Re: Mapowanie klawiszy na klawiaturze PC.

@ede, post #6

Możesz też prawy przycisk myszy podpiąć pod 4 czy 5 przycisk w myszce ( jeśli je posiada)
[#8] Re: Mapowanie klawiszy na klawiaturze PC.

@Norbert, post #7

Takiej wypasionej myszy nie posiadam. Dzięki za pomoc :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem