[#1] [mos] przeniesienie licencji
Padł mi Powerbook, na którym miałem zarejestrowanego MOSa i raczej nic już z niego nie będzie. Co ja muszę konkretnie zrobić, żeby przenieść licencję na inny komputer? Np. na Power Maka G5. Da się tak?
[#2] Re: [mos] przeniesienie licencji

@_arti, post #1

Wybierasz odpowiedni powód rejestracji w RegTool + piszesz komentarz. Wystarczy. Ew. łap mnie na IRC.
[#3] Re: [mos] przeniesienie licencji

@_arti, post #1

To jest nas dwóch szeroki uśmiech
[#4] Re: [mos] przeniesienie licencji

@Pero, post #3

Ale proszę nie niszczyć powerbooków celem zdobycia licencji na G5
[#5] Re: [mos] przeniesienie licencji

@michal_zukowski, post #4

Na razie nic nie mogę kupić...
Wszystko wisi. Ale to prawda, że teraz patrzyłbym w stronę imaca "dżi fajv".
[#6] Re: [mos] przeniesienie licencji

@Pero, post #5

Odnowie moze temat. Otoz kupilem Powerbooka na eBayu juz z licencja. Dziala. Tylko mam pytanie jak ja przeniesc na mnie. Nie znam czlowieka nie oszukal mnie ale lepiej by bylo miec ja na siebie. Jak to zrobic?
[#7] Re: [mos] przeniesienie licencji

@Tomtom76, post #6

Ja to bym wysłał Regtoolem prośbę o rejestrację sprzętu i zaznaczył w uwagach, że chcę zmienić dane na jakie klucz został kupiony na swoje dane.
1
[#8] Re: [mos] przeniesienie licencji

@recedent, post #7

Brzmi rozsadnie. To sprubuje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem