[#1] AmiSSL, WarpDT - czy trzeba instalować.
Witam. Chciałem tylko zapytać, czy jest sens instalowania w MorphOS-ie oprogramowania typu AmiSSL, lub innych datatypów chociażby WarpDT? Pytam, bo np. OWB lub Wayfayer działają prawidłowo, podobnie z wyświetlaniem grafiki, ale autorzy wspomnianego softu w opisie uwzględniają również MOS-a.
[#2] Re: AmiSSL, WarpDT - czy trzeba instalować.

@Ponki1986, post #1

MorphOS ma własne datatypy, lepsze niż WarpDT. Natomiast Openssl z reguły jest zawsze nowszy niż w AmiSSL i wkompilowany w binarki czyli OWB i Wayfarer mają go w sobie. Amissl natomiast mógłby się przydać jeśli będziesz chciał skorzystać z https w archaicznych programach jak Ibrowse, natomiast nie licząc archeologii to sensu praktycznego w tym nie ma.

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 22:43:22 przez michal_zukowski
[#3] Re: AmiSSL, WarpDT - czy trzeba instalować.

@michal_zukowski, post #2

Ostatnio okazało się, że RNOxfer nie ruszy bez pakietu AmiSSL. Więc jest jednak jakiś sens jego instalacji. Na szczęście mając pod ręką OS 3.9 skopiowałem całość do MorphOS-a, dodałem Assigny w User-Startup i już wszystko działa prawidłowo.
[#4] Re: AmiSSL, WarpDT - czy trzeba instalować.

@Ponki1986, post #3

Hmmm... Z płyty AmigaOS 3.9? A to AmiSSL, które jest na MorphOS Storage nie jest nowsze (18 grudnia 2020)?
https://www.morphos-storage.net/?id=1600429
[#5] Re: AmiSSL, WarpDT - czy trzeba instalować.

@MDW, post #4

Nie.... Chodziło mi o to, że mam na innym komputerze mam zainstalowany AmigaOS 3.9, a w nim pakiet AmiSSL. A i owszem, link który podałeś jest poprawny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem