[#1] Defikonki w MorphOS-ie.
Witam. W skutek usunięcia partycji z MorphOS-em przez instalkę Tigera, zainstalowałem motylka ponownie i powoli go sobie konfiguruje. W związku z czym postanowiłem zmienić, lub powiększyć bazę ikonek domyślnych dostarczanych wraz z systemem. Jednakże jakoś mozolnie mi to idzie. Chciałem więc prosić, czy ktoś mógłby się podzielić jakimś gotowym pakietem ikonek? Było by fajnie gdyby zawierał więcej typów danych, a dodatkowo wizualnie pasował do MorphOS-a. Z góry dziękuję.

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2021 19:55:32 przez Ponki1986
[#2] Re: Defikonki w MorphOS-ie.

@Ponki1986, post #1

Tju
[#3] Re: Defikonki w MorphOS-ie.

@waldiamiga, post #2

Dzięki za dobre chęci. Ale miałem na myśli coś konkretniejszego. Nic, pozostaje mi zabawa z jakimś programem do obróbki grafiki i stworzenie czegoś własnego.
[#4] Re: Defikonki w MorphOS-ie.

@Ponki1986, post #3

Ale w sumie po co? Przecież pakietów ikon PNG jest "w internetach" na pęczki. Co więcej - możesz też użyć ikonek w formacie SVG, co czyni bazę jeszcze bogatszą.
[#5] Re: Defikonki w MorphOS-ie.

@recedent, post #4

W sumie po to aby stworzyć własny zestaw ikon, lub zmodyfikować jeden z dostępnych "w internetach", aby uwzględniał typowo amigowe formaty danych. W żadnym z takowych pakietów nie uświadczyłem ikonki reprezentującej AmigaGuide, IFF ILBM czy choćby CDXL.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem