kategorie: Mac mini, MorphOS 3.x
[#1] Czy można bezpiecznie wykasować pozostałości po aktualizacjach?
Witam!

Mam na partycji System pozostałości po aktualizacjach wcześniejszych systemów. Czy można to bezpiecznie wykasować? Chodzi o to co zaznaczyłem czerwoną ramką:



Tak samo na partycji BOOT znajdują się stare pliki boot: boot_numer.img

Czy je też można wykasować?

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2021 13:33:42 przez gilban
[wyróżniony] [#2] Re: Czy można bezpiecznie wykasować pozostałości po aktualizacjach?

@gilban, post #1

Tak. One są tam tylko po to żebyś mógł łatwo przywrócić system do starszej wersji w razie czego. To wszystko możesz bezpiecznie wyrzucić (ba, system sam Ci to podpowie jeśli podczas kolejnej aktualizacji nie będzie na tyle miejsca na partycji systemowej).
1
[#3] Re: Czy można bezpiecznie wykasować pozostałości po aktualizacjach?

@recedent, post #2

Dzięki. Skasowałem wszystko, oprócz ostatniego archiwum. I wszystko działa po restarcie. To samo zrobiłem z plikami na partycji BOOT. Od razu się więcej miejsca zrobiło.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem