[#1] Czy jest to możliwe na nowym MOSie, na macu mini g4? - AmigaWBOnPegasos
Hej znalazłem coś co mnie zaciekawiło jak ktoś zrobił coś takiego? ktoś próbował się bawić z tym? link, jest to możliwe na Morphos 3.15? bo na 1.4 się dało ale to kope lat temu, i chyba tylko na Pegasos? Dzięki!
[#2] Re: Czy jest to możliwe na nowym MOSie, na macu mini g4? - AmigaWBOnPegasos

@Amcio, post #1

Czyżby jakieś wyzwanie ? szeroki uśmiech
Bez kilku plików z Morphos by się i tak nie obeszło.
Zacząłbym najpierw od okreslenia jakie wymagane są pliki do uruchomienia MorphOS z bootmenu - start bez s-s (okno CLI)
Potem już stawienie (instalacja) plików z OS3.9 i testowanie szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2021 20:38:27 przez Norbert
[#3] Re: Czy jest to możliwe na nowym MOSie, na macu mini g4? - AmigaWBOnPegasos

@Amcio, post #1

2
[#4] Re: Czy jest to możliwe na nowym MOSie, na macu mini g4? - AmigaWBOnPegasos

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

o kur... Da się na efice! a na macu mini? widzę że na nowym MOSie też się da, używałeś tego poradnika co w linku na aminet?
[wyróżniony] [#5] Re: Czy jest to możliwe na nowym MOSie, na macu mini g4? - AmigaWBOnPegasos

@Amcio, post #4

Jak zaczynałem zabawę z systemem MorphOS na A1200 z PPC to desktopem był Workbench lub Scalos w wersji PPC. Po wyjściu MorphOSa 1.4.5 filozofia była taka sama (podmieniłem kilka bibliotek) i się tym poradnikiem dla Pegasosa nie interesowałem, jednak był problem z odświeżaniem okienek, no i właśnie na pomoc przyszeł ten poradnik, w nim jest napisane jak przełączyć odświeżanie grafiki w bibliotece workbench.library. Oprócz tego w poradniku są jeszcze inne ficzery, więc i tak trzeba przeczytać. Na Mac mini też używałem MorphOSa z WB.
[#6] Re: Czy jest to możliwe na nowym MOSie, na macu mini g4? - AmigaWBOnPegasos

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

No to już wszystko wiem, dzięki!, będę próbował właśnie w ten sposób na macu mini.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem