[#1] Instalacja whdlopener.
Witam. Zachciało mi się amigi na Mosie. Powerbook 17". Instalacja pakietu: Linia 537 , Komenda copyfiles ,
meldunek błędu: nie mogę znaleźć pliku lub katalogu , to jest fatalny błąd , instalacja zostanie przerwana,.
I tak się właśnie dzieje. Instaler tworzy katalog sys:e-uae/hardisks/aos31whd a tam są pliki workbencha. Nie mam pojęcia jak wybrnąć. Pomóżcie. Proszę...
[#2] Re: Instalacja whdlopener.

@Pero, post #1

A co jest w linii 537 w pliki install
Wklej większy fragment
[#3] Re: Instalacja whdlopener.

@Norbert, post #2

Nie wiem czy tu nie problem: plik e-uae powinien być niby z rozszerzeniem lha.xz a ja zassałem tylko lha. ale tylko to znalazłem.
Wpisałem komunikaty instalera. Poniżej skrypt:
od lini 536

(copyfiles
(source "E-UAE_1.0.0-JIT/amiga")
(dest #destination-aos31-c)
(all)
(prompt #copying-files)
(help @copyinfiles-help)
)

(complete 30) ------to jest linia 545
[#4] Re: Instalacja whdlopener.

@Pero, post #3

A masz katalog amiga?
[#5] Re: Instalacja whdlopener.

@Norbert, post #4

Instaler tworzy katalog sys:e-uae/harddisks/aos31whd z workbenchem w środku.
Nie ma katalogu amiga ani też aos31.

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2022 20:28:31 przez Pero
[#6] Re: Instalacja whdlopener.

@Pero, post #5

Według tego co jest napisane, kopiowane jest wszystko ze sciezki dostepu "E-UAE_1.0.0-JIT/amiga".
Jeśli tego nie ma , masz błąd
[#7] Re: Instalacja whdlopener.

@Pero, post #1

A masz dostęp do internetu na tym komputerze?

instalacja bez dostępu do internetu powiedzie się, gdy w katalogu WHDLOpener znajdą się następujące archiwa: E-UAE_1.0.0-JIT.lha.xz + rmh.lha + skick346.lha + WHDLoad_usr_small.lha
[#8] Re: Instalacja whdlopener.

@recedent, post #7

Dzięki za odpowiedzi. Poszło. Plik e-uae jit musi być rozpakowany. Rozpakowałem i ....
Działa.
A w katalogu miałem wszystko co potrzeba.

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2022 21:10:59 przez Pero
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem