[#1] Enemy Territory
Krótkie pytanie. Gdzie znajdę ten port od BigFoot-a? Return to Castle Wolfenstein znalazłem bez problemu, ale Enemy Territory już nie. Pomoże ktoś?
[#2] Re: Enemy Territory

@Ponki1986, post #1

-

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2023 06:56:22 przez fazior
[#3] Re: Enemy Territory

@Ponki1986, post #1

Nic mi nie wiadomo o porcie zrobionym przez Bigfoota, wiadomo mi o porcie tworzonym przez BSzili jakieś 10 lat temu. Niestety, port nie został upubliczniony choć autor pisał na MorphZone że port działa stabilnie. Nie wiem dlaczego BSzili nie wypuścił w świat tego portu. Poniżej screenshoot.


[#4] Re: Enemy Territory

@waldiamiga, post #3

Tutaj, u naszych południowych sąsiadów jest o tym informacja. Grzebiąc w sieci natrafiłem również na jakiegoś starego newsa, chyba na amiga-news.de również traktującym o tej grze.

W ogóle sorki, bo zapomniałem dopisać w tytule że chodzi o Wolfenstein.

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2023 16:21:02 przez Ponki1986
[#5] Re: Enemy Territory

@Ponki1986, post #4

Tak na marginesie wygląda Return to Castle Wolfenstein na moim A1133:



Co prawda ustawiłem rozdzielczość 640x480 i chłodzenie dosyć głośno pracuje, ale gra działa płynnie.

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2023 21:14:36 przez Ponki1986
2
[#6] Re: Enemy Territory

@Ponki1986, post #5

ja bym sie nie cykał tylko podbił rozdziałke do 1024x768
[#7] Re: Enemy Territory

@michal_zukowski, post #6

Jak dobrze pamiętam to ustawieniach karty graficzne mam chyba wyłączone podwójne i potrójne buforowanie. Jaki to może mieć wpływ na wydajność?
[#8] Re: Enemy Territory

@Ponki1986, post #7

Żaden. Mniejsze zużycie VRAMu bo nie trzyma 2/3 buforów na ekran, tylko 1.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2023 11:11:50 przez teh_KaiN
[#9] Re: Enemy Territory

@teh_KaiN, post #8

Ale jeśli VRAM się skończy to wydajność poleci na łeb, na szyję.
1
[#10] Re: Enemy Territory

@Ponki1986, post #4

A fakt, teraz sobie przypominam.
Pisałem do BSzili w sprawie ET, porzucił port po tym jak nie chciał łączyć się z serwerami.
Tak więc Enemy Territory dla MorphOS-a jest wciąż sprawą otwartą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem