[#1] Wayfarer i szybkość pisania.
Witam.
Nie wiem jak u Was , ale pisanie komentarzy na Imac G5 to jakaś dziwna zabawa. Nie jestem demonem szybkości na klawiszach, ale komputer za mną nie nadąża. Występują nawet kilku sekundowe zawahania po czym nagle potrafi wyskoczyć cały wystukany tekst. Czasem bez ostatniej litery. W ustawieniach MUI jest sprawdzanie tekstu co może spowolnić pisanie, ale ja tą opcję mam wyłączoną. Szybciej pisze się na miniaczu. Czy to normalne?
I przy okazji: mam stary skaner Plustek. Działa, ale rzęzi. Dosłownie. Czy jest ktoś z okolic Katowic co potrafiłby go sprawdzić? Ja mógłbym go jedynie .....No. A ostatnio jest mi przydatny.
[#2] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@Pero, post #1

https://www.ppa.pl/forum/komentarze/45125/wayfarer-4-7#komentarze

Ostatnie komentarze o osobnym ekranie. Sprawdziłem. Działa
[#3] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@don_rafito, post #2

Ja mam takie ustawienia od początku. . To chyba nie to.
[#4] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@Pero, post #1

na każdej stronie czy na tych ociężałych javascriptowo?
[#5] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@michal_zukowski, post #4

Z mosa korzystam ostatnio tylko na PPA. Tutaj zauważyłem.
[#6] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@Pero, post #5

iMac g5 miał nie do konca ogarnięte przełączanie taktowania szybkie/wolne, może to przez to. W nowym MorphOSie support do iMacaG5 ISight bedzie pełny (prócz kamerki) i chyba trafi oficjalnie do supportowanych.
4
[#7] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@michal_zukowski, post #6

Zobaczymy.
Dzięki.
[#8] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@Pero, post #1

W sprawie skanera nikt nie może pomóc?
[#9] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@michal_zukowski, post #6

@ michal_zukowski
Mac g5 miał nie do konca ogarnięte przełączanie taktowania szybkie/wolne, może to przez to. W nowym MorphOSie support do iMacaG5 ISight bedzie pełny (prócz kamerki) i chyba trafi oficjalnie do supportowanych.


Ciągle nie ma tych iMaców w oficjalu.
[#10] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@R-Tea, post #9

eee, jak nie ma jak jest

https://www.morphos-team.net/hardware
1
[#11] Re: Wayfarer i szybkość pisania.

@michal_zukowski, post #10

Racja. Dzięki. Spojrzałem jedynie na wstęp.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem