[#1] FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?
Z góry przepraszam za tak banalne pytanie, ale gdzie mam wrzucić ROMy? Przykładowo mslug.zip z NeoGeo wrzucałem do katalogu FBNeo/ROMs/, później FBNeo/ROMs/Arcade, ale za każdym razem po przeskanowaniu dostępnych gier lista jest nadal pusta.
[#2] Re: FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?

@Ponki1986, post #1

katalog:
roms/arcade/
coś mi się wydaje że wielkość liter ma znaczenie
[#3] Re: FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?

@Norbert, post #2

Dzięki za odpowiedź. W sumie wielkość liter w ścieżce nie ma chyba znaczenia.

Już rozwiązałem problem. Wrzuciłem kilka gier, które dostępne są tutaj. Emulator uruchomił je poprawnie i przykładowo Metal Slug działa bardzo dobrze na moim A1133. Niestety sam emulator lubi się zawiesić bez przyczyny, nawet po zakończeniu skanowania ROMòw.
[#4] Re: FinalBurn Neo - gdzie wrzucić ROMy?

@Ponki1986, post #1

Na pewno już wszyscy widzieli, że na MorphOS Storage BeWorld wrzucił nową wersję. W moim przypadku ustały sporadyczne zawieszenia, o których pisałem wyżej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem