[#1] IRDA I Pegaz
Po lekturze www.pegasos.pl zainteresowalo mnie jedno: jak,i czy w ogóle bedzie mozna obsluzyc port irda w pegasie.Niestety, nie dopatrzylem sie w sieci zadnych informacji na ten temat,a mam laptopa i bardzo by mnie interesowalo aby cos w tym kierunku bylo dokonane (ale patetycznie ;) ).

i pytanie do "developerów" : czy bedzie jakies sdk ogolno dostepne, i czy beda w nim includy do ew. obslugi irdy (to do tych co podobno maja mosa ;) )


alles, baderman
[#2] Re: IRDA I Pegaz

@baderman, post #1

Tez mnie to ciekawi, ale wydaje mi sie ze Pegaz nie bedzie mial IRDy, jedyne o pozostaje to IRDA na USB...
[#3] Re: IRDA I Pegaz

@Rybcia/D-CAPS, post #2

przecież już ją ma! poczytaj specyfikację techniczą płyty Pegasos (zintegrowany port IRDA).
chodzi tylko o to żeby MOS to obsłużył, albo żeby powstało jakieś oprogramowanie wykorzystujące ten port.
[#4] Re: IRDA I Pegaz

@Rybcia/D-CAPS, post #2

Ja mam IRDE na USB i Pegaza:). Moge sprawdzic jak dziala. ;) ;) ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem