[#1] MorphOS i Picasso96
Czy ktos probowal bawic sie MorphOSem 0.4 z zainstalowanym Picasso96, Mediatorem i Voodoo3? Moze komus udalo zlikwidowac sie zwiechy systemu przy przelaczaniu okienek myszka? Wiem, ze ten problem zwiazany jest z emulacja P96, niestety nie wiem jak mu zaradzic.
[#2] Re: MorphOS i Picasso96

@mat, post #1

Acha, jeszcze jedno, jesli masz Mediatora, karte BlizzardPPC i nie mozesz odpalic MorphOSa, udostepnie plik 'hal.rom' ktory rozwiazuje ten problem.
[#3] Re: MorphOS i Picasso96

@mat, post #1

MorphOS nie ma emulacji P96. Wersja 0.4 działa tylko dlatego, że używa CGX4, którego emuluje Picasso96. Nowsze MorphOSy wymagają CGX5 i w związku z tym w ogóle nie współpracują z Picasso96 a tym samym z kartami GFX w Mediatorze.
[#4] Re: MorphOS i Picasso96

@Jacek Rzeuski, post #3

Chodzilo mi o emulacje P96 jako API karty GFX dla 68k. Z twojej odpowiedzi wnosze, ze MorphOS w pelnej wersji dla Amigi classic nie bedzie wogole wspolpracowal z Mediatorem i karta Voodoo3? Czy mam racje?
[#5] Re: MorphOS i Picasso96

@mat, post #4

Tak to na razie wygląda.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem