[#1] ARexx
Zapomniałem zadać to pytanie na konferencji (a szkoda..).
Dowiedziałem się, że na MorphOS nie ma jeszcze ARexxa. Podobno są jakieś wersje alfa bibliotek, ale nie nadają się za bardzo do użytku i trzeba sobie na razie skopiować takie biblioteki z AmigaOS 3.x. Na jakim etapie były te biblioteki ARexxa dla MorphOS np. rok temu a na jakim są w najnowszych wersjach tego systemu? Czy na MorphOS istnieje katalog systemowy Rexxc (z programami RX, RXC i innymi)?

Mam nadzieję, że jakiś użytkownik lub programista MorphOS-a tutaj zagląda i udzieli konkretnej odpowiedzi na moje pytanie...

[#2] Re: ARexx

@grxmrx, post #1

Znowu nikt nie odpowiada, a ponoć jest już ok. 20 użytkowników i w tym kilku developerów MorphOS w Polsce... Albo zadałem niewygodne pytanie albo ten dział na forum nie jest już potrzebny... Może lepszy by był dział Linux albo AROS? ;)
Jakie jest wasze zdanie?

[#3] Re: ARexx

@grxmrx, post #2

Uwazam ze jest bardzo potrzebny. Jest tu maly ruch poniewaz jest bardzo malo uzytkownikow Pegaza a testerzy MOSa Classic raporty sla tylko do Gensi. Napewno zwiekszy sie ruch jak wyjdzie MOS na Classica.
[#4] Re: ARexx

@Andrzej Drozd, post #3

Witam!

Co to jest Morph Classic? Czy to Morph na klasyczne Amigi, np. z procesorami PowerPC?
[#5] Re: ARexx

@Robert, post #4

Tak. MorphOS Classic to system AmigiPegasos na Amigi klasyczne. Wymagany jest procesor PowerPC oraz karta graficzna (np. BVision lub mostek PCI G-Rex + Voodoo, powinno pojsc na wszystkim co obsluguje CGX. W aktualnym stanie MOS nie pojdzie na Mediatorze+GFX, poniewaz uzywa tylko sterownikow P96).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem