[#1] Bochs
Moze mi ktos powiedziec skad sciagnac Bochs'a dla MorphOSa ? Szukalem dlugo i znalazlem tylko jakies GUI.
[#2] Re: Bochs

@mcbarlo, post #1

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=12580&release_id=135273

[#3] Re: Bochs

@grxmrx, post #2

Nie widze tam nigdzie 'MorphOS'...
[#4] Re: Bochs

@mcbarlo, post #3

http://prdownloads.sourceforge.net/bochs/bochs-1.3.morphos.lha?download

[#5] Re: Bochs

@mcbarlo, post #3

Daj znać jak uda ci się przetestować to w działaniu. Po obrazku z MorphZone i wypowiedziach niektórych, że działa właściwie nadal nic nie wiem JAK to działa i czy nadaje się do użytku.

[#6] Re: Bochs

@grxmrx, post #5

Nie ma sprawy. Jak tylko uda mi się go zmusic do dzialania... Nie wiem jak DOSa zainstaluje bez stacji dyskietek;)
[#7] Re: Bochs

@mcbarlo, post #1

Mam juz Boscha tylko nie wiem co z nim zrobic. Moze mi ktos powiedzic jak zmusic go do dzialania ? Co jest potrzebne. Mam nadzieje, ze stacja dyskow nie;)
[#8] Re: Bochs

@mcbarlo, post #7

Mariusz, testujesz/uzywasz Pegaza?
[#9] Re: Bochs

@Andrzej Drozd, post #8

Uzywam.
[#10] Re: Bochs

@mcbarlo, post #9

Super, poniewaz od "Klanu" ACP nic nie mozna sie dowiedziec na temat szczegolow dzialania pewnych programow i sprzetu. Oczywiscie jest pare (a raczej jedna) osoba ktora jest chetna do pomocy...
[#11] Re: Bochs

@Andrzej Drozd, post #10

Bardzo dobrze tyle że ktoś tym się zajmuje tylko że eFunzine nie wyrabia z dostawami Pegazów. Chciałem wczoraj kupić Pegaza i niestety brakło ( Ale czekam z niecierpliwością na testy programów na tym sprzęcie.

[#12] Re: Bochs

@Arbuz, post #11

Ja sie na ostatniego zalapalem:)
[#13] Re: Bochs

@mcbarlo, post #12

A więc to ty? Mam nadzieję że podeślą nowe bo jestem niecierpliwy. A już testowałeś tego Bochs-a?

[#14] Re: Bochs

@Arbuz, post #13

Tak. Ale z mizernym skutkiem. Udało mi się na nim odpalic tylko Debiana.
[#15] Re: Bochs

@mcbarlo, post #12

Nie to ja się na ostatniego załapałem.... z 15.07 mam
[#16] Re: Bochs

@Brodek, post #15

Wszyscy sie zalapali na ostatniego a ja nie

[#17] Re: Bochs

@Arbuz, post #16

Ja sie tez nie zalapalem. Probowalem chyba pare dni po Tobie. Jednak nie zalamalem sie i dalem ogloszenie na gielde WFMH, gdzies w komentarzach amiga.com.pl (przy jakims MOSowym newsie) i na morphzone.org. Nie sadzilem, ze ktos sie zglosi a jednak sie zglosil. Dogadalismy sie bardzo dobrze i udalo sie. Wczoraj po raz pierwszy odpalilem Pegasosa:). Jeszcze wszystko jest absolutnie prowizoryczne i walcze z bardzo "niskopoziomowymi" rzeczami ale wrazenie robi to na mnie nieziemskie. Dziala to 10 razy lepiej niz sie spodziewalem. Jest jeszcze duzo niedorobek ale z tego co sie nasluchalem na listach i portalach to myslalem, ze bedzie duzo gorzej. Jestem naprawde bardzo mile zaskoczony. Zaluje, ze tak pozno sie zdecydowalem na kupno Pegasosa. Pieniadze niewielkie (jak na amigowe realia) a radochy ogromna porcja. A moze to dobrze, ze tak pozno, bo nie musialem przynajmniej ogladac MorphOSa 1.3 tylko do razu 1.4...
[#18] Re: Bochs

@MDW, post #17

Gratuluje dokonanego zakupu i zycze wiele radosci z uzywania MorphOSa :) Nie zapomnij zapisac sie na odpowiednie listy dyskusyjne (w razie czego wal na support@morphos.net).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem