[#1] morphOS i hdtoolbox + ahi
mam pewien problem, hdtoolbox nie widzi mi zadnej partycji( chodzi o tego z os39) a chccialbym zamontowac na ktorejs sfs'a (tego rezydentnego z systemu) i nie wiem jak.

A po drugie to gdzie moge zdobyc plik z lista dostepnych trybow dla pauli dla sterownika paula.audio.elf v4.30?
[#2] Re: morphOS i hdtoolbox + ahi

@stebel, post #1

Ciezko mi cos powiedziec nt hdtoolboxa, rezydentny sfs zostanie sam uzyty w momencie, gdy ustawisz wersje sfs'a w rdb na v 0.0 - wtedy zostanie automatycznie wybrany najlepszy dostepny fs.

Jesli chodzi o definicje modes dla paula.audio.elf, to sterownik po prostu uzyje pliku z wersji 68k - tryby i tak sa dokladnie takie same.
[#3] Re: morphOS i hdtoolbox + ahi

@Jacek Piszczek, post #2

z ahi wlasnie tak robie (paula z 68k) i nic nie dziala, nawet tryby ahi paula nie sa widoczne w zadnym programie (w tym w preferencjach tez)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem