[#1] SDI i Pegaz
Jak w tym momencie wygląda sprawa podłączenia SDI (Neostrada) do Pegaza? Co jest wymagane?

[#2] Re: SDI i Pegaz

@Arbuz, post #1

jeśli Pegaz obsługuje Serial to nic...
Normalniy stos TCP a w nim ustawienia prawie
jak zwykły modem (login i hasło z tepesy musisz podać).
I jeszcze jedno (ważne!) musisz ustawić serial w tryb
115kb bo się nie połączy.

[#3] Re: SDI i Pegaz

@virago, post #2

Taa, tylko modemy do neostrady sa na USB... a jak wyglada ich obsluga na Pegazie to nie wiem.
[#4] Re: SDI i Pegaz

@nelson, post #3

brak sterownikow.
P.S.Slyszalem ze sa modemy do neostrady pod karte Ethernetowa .....
[#5] Re: SDI i Pegaz

@stefkos, post #4

Jesli chodzi o modemy do NEO+ to są pod USB i pod karte sieciową ten pod USB pewnie nie działa ale ten pod sieciówką bez problemów większych powinie działać. Nie wiem czy jakby nie poprosic w Tepsie to nie daliby tego modemu pod sieciówke. W tej promocji gdzie mozna sobie wziąść NEO za złotówke i potem zwrócić dają wyłącznie modem pod USB. Tak przynajmniej jest w regulaminie. To tyle... ;)
[#6] Re: SDI i Pegaz

@Brodek, post #5

Modemów Ethernetem już tepsa od dawna nie kupuje od dostawcy, więc może być ciężko taki wyprosić. Chyba, że ktoś zwróci swój lub znajdą gdzieś w kącie. Zapasów magazynowych tepsa już od dawna nie robi tylko sobie podpisała kontrakty z dostawcami tak, żeby to oni utrzymywali zapasy magazynowe.

Jeżeli zaś chodzi o obsługę modemów USB, to nie powinno być problemów, o ile stos TCP/IP obsługuje protokół Ethernet over USB. Żadnych specjalnych driverów do modemu USB pod Windowsem się nie instaluje. Mam Neo+ i ten modem, ale nie mam Amigi z USB ani Pegasosa, żeby sprawdzić jak i czy to działa z MiamiDeluxe i Posejdonem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem