[#1] Pegasos II
Jak wygląda na Pegasos II praca z programami typu Scala,Lightwave,Image fx, itd itp
[#2] Re: Pegasos II

@Maniek555, post #1

A gdzie kolega widzial pracujacego Pegasosa2?
[#3] Re: Pegasos II

@reactor, post #2

Nikt, i nawet nam go nie brakuje.... Juz niedlugo AmigaONE z OS4. Wiecej nie trzeba :)

[#4] Re: Pegasos II

@Maniek555, post #1

Ludzie a czy nikt nie moze mu napisać co na pewno nie będzie dzialalo???
Image FX "zadziała" wysmienicie, o Scali zapomnij, a co do LV to ktos tam kiedys uzywal patcha zeby LV dzialal pod CGX'em wiec chyba na Pegazie zadziala.
[#5] Re: Pegasos II

@Maniek555, post #1

Nie wiem jak z Pegazem 2 bo go nie mam.
A co do:
Scala - zapomnij nie dziala chyba ze na UAE ( tu jak co mozesz kupic Hollywood )
ImageFX - dziala , jest specjalna wersja za darmo do MOS'a , dziala wysmienicie.
LV - dziala , mam tu wersje 5.2....
a itd... nie wiem mozesz do mnie napisac moze uda mi sie odpowiedziec na twoje pytania
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem