[#1] jak odpalic open arena?
Witam.Sciagnolem gre podstawilem base i caly czas wywala by skozystac z instalera-a nie ma go
[#2] Re: jak odpalic open arena?

@jarecki130, post #1

[#3] Re: jak odpalic open arena?

@Kitech, post #2

rozumiem ale to jakby dodzielna gra.Q3 mi robi
[#4] Re: jak odpalic open arena?

@jarecki130, post #3

Jak masz problem z odpaleniem OpenArena przeczytaj tu: http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?p=6000&c=1#comments

Przecież Open Arena to praktycznie to samo co QIII

[#5] Re: jak odpalic open arena?

@jarecki130, post #1

Podbiję stary temat. Nie pytajcie po co, dlaczego, czy nie lepiej Q3Arena? W skrócie nadrabiam zaległości.

Ściągałem archiwum z aminetu, do tego paczkę wersji 0.8.8 z oficjalnej strony OpenArena. Wypakowałem wszystko do jednego katalogu, w tym najważniejszy katalog BaseOA z plikami PK3. Niesty po uruchomieniu wyświetla się komunikat "Incomplete Installation. Please run the installerer." Ja się pytam jaki instaler? Bo w archiwum pobranym z Aminetu niczego takiego nie ma. W pliku ReadMe jest prosta informacja aby pobrać pliki, które wspomniałem wcześniej, wrzucić wszystko do jednego katalogu i gotowe. SnoopDOS pokazuje, że brak pliku pak3-music.pk3. Szukałem w sieci, ale nic z tego

Pomoże ktoś
[#6] Re: jak odpalic open arena?

@Ponki1986, post #5

Ten port z aminetu jest juz dosyć stary i nieaktualizowany, dlatego nie działa z najnowszą wersją OpenArena. Ostatnia i możliwe że jedyna działająca wersja z tym portem to 0.7.6 - da się ją jeszcze pobrać pod tym adresem link

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2023 09:43:15 przez reenstix

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2023 09:45:31 przez reenstix
[#7] Re: jak odpalic open arena?

@reenstix, post #6

Super OK Dziękuję bardzo. Wszystko działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem