Forum » PPA
[#1] ISO & AmigaPL
Tej jednej rzeczy mi tu brakuje: możliwości wyboru kodowania polskich znaków. Czy jest możliwe dodanie tej funkcji?

[#2] Re: ISO & AmigaPL

@Baron Althaar, post #1

Prace w toku :)
Docelowo ma być wybór kodowania ISO i AmigaPL dostępny przy komentarzach w newsach i forum.
Testowo zrobiliśmy wybór kodowania przy dopisywaniu newsów (działa od wczoraj) i jest OK.
Niedługo (chociaż jeszcze nie mogę niestety powiedzieć kiedy) wybór konwersji zostanie dodany na forum i komentarzach do newsów.

Jeśli chodzi o to czego brakuje to moim zdaniem brakuje jeszcze odpowiadania na komentarz w newsach, całkiem fajne by było dodanie drzewkowego wyświetlania komentarzy (coś jak na acccp :).
Może w następnej wersji strony będzie więcej takich dodatków :)

BTW Masz może jakieś pomysły co do dodania czegoś do strony (lub ulepszenia tego co jest) ?
Mi się chwilowo skończyły (po dodaniu administracji newsów i komenarzy, puzzlach, forum, etc. :)

[#3] Re: ISO & AmigaPL

@grxmrx, post #2

No moze z tym brakiem pomyslow to troche przesadzilem ;)
Jeszcze mam troche pomyslow, tylko mniej czasu na ich wprowadzanie (przez studia).

Przydatna by jeszcze byla tabelka ze starszymi newsami (z liczba komentarzy w nawiasie) w aktualnosciach.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem