Forum » PPA
[#1] Ankieta
Mam pewną propozycję. Może z okazji 1000-go listu w dziale Amiga (przecierz to święto no nie?) ktoś zorganizuje jakąś ankietę n.t. czytelników PPA?. Jakieś dane Amig itp. Zawsze się zastanawiałem ilu w Polsce jest użytkowników Amig oraz PPC itd. A może jakieś fajne party?
ps. Fajnie, że jest już licznik.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości

[#2] Re: Ankieta

@Arbuz, post #1

W dziale Aktualności nie Amiga :)

Co do ankiety odnośnie użytkowników kart PPC to podobna ankieta już była. Sprawdź w archiwum ankiet.

[#3] Re: Ankieta

@grxmrx, post #2

Thanxx nie sprawdzałem. Ale jakaś urocze(y)stość mogła by być.

[#4] Re: Ankieta

@Arbuz, post #1

Fajne party? Prosze bardzo:

http://www.madwizards.org/symphony/

Lipiec 2003 w Poznaniu. To bedzie najprawdopodobniej najlepsze party jakie kiedykolwiek zorganizowano w Polsce. Planowany jest spory udzial amigowcow i amipegazowcow oraz naprawde bardzo wiele atrakcji (jak na tego typu impreze).
[#5] Re: Ankieta

@MDW, post #4

Myślę, ze RR Meeting w Raciborzu na początku maja będzie również tradycyjnie warty zaliczenia.

[#6] Re: Ankieta

@jrzeuski, post #5

Oj, nawet nie przypuszczacie jak bardzo warto! :)
Szkoda, że ja nie mogę się wybrać na takie imprezy. :(
[#7] Re: Ankieta

@SirLEO, post #6

A ilu dniowe będzie to partu w Poznaniu bo nie wiem jak planować urlop?

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem