Forum » PPA
[#31] Re: Hosting w PPA

@Lorak, post #29

W takim razie, nie widze innej mozliwosci zdobycia reguralnej puli pieniedzy w miesiacu.

[#32] Re: Hosting w PPA

@_arti, post #31

Dlaczego? Jesli interes z kontami www wypali ktos bedzie musial za nie przeciez placic regularnie a nie jednorazowo.

A tak pozatym, czy ktos wie moze czy mozna tak wyczarowac zeby Google
Ads byly na stronie ale byly w jakis sposob ukryte badz niewidoczne?

[#33] Re: Hosting w PPA

@Valwit, post #30

Rzecz jasna to wszystko będzie legalnie i na firmę, nawet fakturki będą, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Hosting nie ograniczy się tylko do naszej społeczności, będzie ogólny, ale Wy wszyscy o tym wiedzieć będziecie pierwsi.
Dużo nam nie trzeba, 20-30 osób na tą przykładową ofertę i damy radę. Myk jest taki, że za jakiś czas będziemy zależni od kasy, aktualnie jest jeszcze sponsor, ale chcemy się rozwinąć jeszcze bardziej, a to wymaga zmian.

[#34] Re: Hosting w PPA

@Lorak, post #32

W FF nie ma z tym problemu, ale przecież nie o to chodzi, w końcu na tych reklamach się zarabia samemu, więc nie powinno się ich ukrywać. :)

Opłaty owszem, coroczne, ale wiadomo, że najtrudniej o klientów w pierwszych miesiącach.

[#35] Re: Hosting w PPA

@Lorak, post #29

Platnosc SMSem rowniez dla czesci osob moze byc problematyczna. Mowie o ludziach ktorzy np wykorzystuja telefon tylko w ramach
darmowych minut i szlag ich trafia jesli przekracza limit chociaz o 2zl+VAT.


Płatność sms - brak tej opcji również może być problematyczny. Dla mnie jest oczywiste
że rozchodzi sie o jeden z możliwych do wyboru rodzajów płatności, a nie jako ten jedyny :)

Ja jestem za.



Ostatnia modyfikacja: 25.11.07 11:39
[#36] Re: Hosting w PPA

@kjb, post #35

Tylko jest wiele zależności, największym problemem to zapewne będzie napisanie systemu, który będzie jakoś to automatyzował. Trzeba nad tym będzie siedzieć, pilnować kto zapłacił na czas, a kto nie... a jeśli nie zapłaci, to trzeba mu np. naliczyć odsetki, zablokować jego stronę...
Są gotowce, ale nie widziałem nic o hostingu, jedynie za download, dostęp do artykułu...
Kto ma się tym zająć? My sami?
SMS za 9 zł netto (10.98 zł z VAT) to prowizja 3.46 (4.22 z VAT).



Ostatnia modyfikacja: 25.11.07 12:40
[#37] Re: Hosting w PPA

@SirLEO, post #34

Chyba mnie nie zrozumiales. Chodzi o to ze reklama jest na stronie tylko np miejsce na jej wyswietlanie to 1x1 piksel przez co jest niewidoczna a licznik sie kreci ;)

[#38] Re: Hosting w PPA

@kjb, post #35

Zgadzam sie. Dobrze byloby gdyby bylo jak najwiecej mozliwosci choc wiem ze to wymaga nakladu pracy i po prostu nikomu sie nie bedzie chcialo czarowac i wprowadzac np PayPala.

[#39] Re: Hosting w PPA

@Lorak, post #37

Skrypty GreaseMonkey obrabiają stronę lokalnie, z serwera pobierana jest cała, a na Twoim dysku jest obrabiana i nie widzisz reklam. Normalne pluginy blokują pobieranie niechcianych rzeczy z serwera.

[#40] Re: Hosting w PPA

@Lorak, post #38

Paypal nie byłby taki zły, gdyby nie zasady działania - szczególnie w
PL, gdzie nie można zasila konta przelewem.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem