Forum » PPA
[#1] Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże
Jakiś czas temu pisałem posta z prośba o pomoc w poszukiwaniu autorów gier&programów itp itd. Zgłosiło się kilka osób z czego jedna wysłała kilka maili i stwierdziła ,że nie wie gdzie dalej szukać a druga załatwiła zgodę na publikację ich gier od jednej z firm (timsfot) niestety jej zapał także okazał się krótkotrwały.


Przydało by się kilku ludzi do pomocy.

- Wyjadacza który jest wstanie spędzić dziennie jakiś okres czasu necie w celach poszukiwawczych. Widział bym to w ten sposób aby wymieniać z danym człekiem informacje dotyczącą poszukiwań i ich rezultatów. Dwie osoby które co dziennie/czy tam dwa razy w tygodniu wertowały by internet i szukały jak to MDW ładnie określił dinozaurów. W grupie dużo lepiej się działa. Robota idzie sprawniej efekty są lepsze.

- Recenzenta. osoba która mogła by pisać recenzje "zdobytych przez nas gier.

- Tłumacza. Który pomógł by w pozyskiwaniu gier zachodnich wydawców. u akurat z angielskiego jestem zielony.



W przeciwieństwie do prac Sir Leo, Sebastiana,Grixa czy reszty ekipy ppa w mojej działce jedne co jest wymagane to odrobina zapału i troszkę wolnego czasu.


Fajnie by było stworzyć jaka mała grupę (2-3 osoby) które regularnie zajmowały by się pozyskiwaniem nowych gier do działu rodzynki publikowaniem wywiadów i pisaniem recenzji.




Po raz kolejny proszę aby pisały osoby kompetentne i zdecydowanie na zaangażowanie się. Nie jestem wstanie prowadzić każdego za rączkę albo mówić co zrobić jak dana firma nie odpisze/oleje. Mogę podzielić się cala wiedza jaka mam udostępnić kontakty do osób które coś ciekawego mają do powiezienia (np. wywiad)


Nie ma skończonego kursu detektywa,publicysty czy dziennikarza. Więc proszę nie pisać ty Benedykt ty jesteś niesamowity ty to umiesz i bla bla ble blu.


Więc jak już pisałem. jeśli lubisz pisać teksty ,Znasz angielski w stopniu który pozwoli Ci napisać w sposób przejrzysty i zrozumiały maila(english) lub posiadasz inna ciekawą umiejętność która mogła by się przydać napisz w tym wątku.


Pamiętaj nie szukam ludzi którzy by mogli takich mam wielu i takich się wielu do mnie zgłosiło. Szukam ludzi którzy potrafią i chcą.





Benedykt

[#2] Re: Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

i co nikt sie nie znalazl to slabiutko benedykcie musisz sie lepiej starac he he he.
[#3] Re: Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże

@SzaryWilk, post #2

Urlop do grudnia 2009 ślimak


Benedykt

[#4] Re: Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże

@Benedykt Dziubałtowski, post #3

Może nie tak ostro. Bana co prawda nie ma, ale zachowanie Szarego Wilka z całą pewnością pod takowe podpada. Drwiny z osób, które chcą coś zrobić i szukają pomocy są nie na miejscu i niektórych mogą poważnie zdenerwować.

[#5] Re: Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże

@mailman, post #4

Nie miałem mu zamiaru dać bana. Może wypadało by dopisać w wilczym stylu "hehehe" ??








Benedykt



Ostatnia modyfikacja: 22.02.08 18:11
[#6] Re: Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże

@Benedykt Dziubałtowski, post #5

no ok przepraszam he he he no i to nie byly drwiny tylko motywacja he he he a potrzebujesz za pomoc ale widze ze niektorzy wszystko odczytuja na opak.no i chcialem ruszyc watek co mi sie udalo he he he.
[#7] Re: Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże

@SzaryWilk, post #6

Drogi Arturze. Może zamiast pisać "hehe" albo ruszać wątki zajął byś się czymś pożytecznym.

Masz naprawdę spore pole do popisu. Możesz np napisać jakiegoś sensownego newsa lub pomóc grixowi przy kodzie php. Albo napiszesz recenję jakieś gry lub przeprowadzisz z kimś wywiad?


Przepraszam Cię jednocześnie bardzo za to co napisałem w poście #3 troszkę mnie poniosło a nie powinno.




Benedykt



[#8] Re: Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże

@Benedykt Dziubałtowski, post #7

ok przeprosiny przyjete ja tez przepraszam za szarzenie i czasem glupio pisze.ok moge cos napisac tylko straszny ze mnie len to raz a 2 znam sie dobrze tylko na programowaniu wiec moge cos napisac na ten temat,rozumie ze amos odpada ;).
[#9] Re: Szukam Ludzi do pomocy ver 2.0 Może wkoncu ktoś KOMPETENTNY pomoże

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

No cóż, mimo dosyć "późnego" odzewu z mojej strony, bardzo chętnie ok, racja zająłbym się pisaniem recenzji pozyskiwanych gier.

(na dniach na ppa zawita moja pierwsza recka.. nie zdradzę jakiej gry

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem