Forum » PPA
[#1] Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw
Na naszym forum uruchomiliśmy nowy dział: Strefa rozrywki i zabaw. Wzorem innych forów chcielibyśmy, aby w otwartych tam wątkach toczyły się rozmaite gry i zabawy w odgadywanie tytułów gier, programów czy też inne z tym związane "zabijacze czasu". Proszę o ograniczenie otwieranych wątków do minimum.

W planach mam także ligę graczy, w której będziemy grać we wcześniej wybraną grę.

Czekam na opinię na temat tego pomysłu.

[#2] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@mailman, post #1

Witam!

Ikonka tego działu w większych rozdzielczościach bardzo przypomina
ikonkę forum morphosowego (chodzi o kolorystykę). Kiedyś wystarczyło
zerknąć na spis ostatnich 10 postów, żeby się szybko zorientować czy
nie pojawiło się coś w dziale MOS. Teraz sprawa stała się trochę
bardziej skomplikowana. ;) I tu taka prośba: nie dało by się z tym
czegoś zrobić? Choćby delikatnie zmienić odcienie, aby te dwie ikonki
bardziej się różniły.

[#3] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@mailman, post #1

A czy dałoby się wyłączyć ten dział z ramki po lewej stronie strony głównej (tej, w której pokazywane są ostatnie wątki z różnych działów). Bo strasznie zaśmieca to ową ramkę...

[#4] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@Marek Szyprowski, post #3

bylbym "za", a najlepiej, by kazdy mogl sobie skonfigurowac, ktore dzialy tam sa pokazywane :)

[#5] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@Kaczus, post #4

Ja też jestem za, tak jak jest wyłączony HydePark

[#6] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@AS, post #5

Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Równie dobrze można by było zapytać dlaczego np. działu MorphOS, AmigaOS4 czy WinUAE nie wyłączyć? Ktoś mógłby o to zapytać i czy wtedy byłbym sprawiedliwy ulegając jednej grupie nacisków jednocześnie olewając innych?
Brnąć w konfigurowanie wszystkiego i wszędzie można, przykładem może być strona netvibes.com, inna sprawa czy tzw. moce przerobowe przeznaczyć teraz na to czy inne również istotne rzeczy.
Hyde Park zawiera tematy niezwiązane w żaden sposób z tematyką portalu - jest wyłączony.
Takie jest moje zdanie, nie wiem jakie jest zdanie innych decydentów w temacie.

Tymczasem jest proste rozwiązanie - wejść do konkretnego działu forum i sprawdzić co nowego się pojawiło.

[#7] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@grxmrx, post #6

To powiedz jeszcze, dlaczego jak napiszę post w jakimkolwiek dziale, to dostaję e-maila informującego o jakiś błędach. I tak się dzieje za każdym razem od czasu zmiany serwera.

[#8] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@AS, post #7

ja to mialem tylko raz,potem juz zniknelo samo z siebie,wrecz auto-magicznie ;)

[#9] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@grxmrx, post #6

Grzes,przedmowcy maja racje.co innego normalne watki a co innego gry.przeciez tam jest taki przemial ze ta ramka sama w sobie traci sens.nazwac ja mozna praktycznie"ramka gier i zabaw".
rowniez uwazam ze powinna byc jakos odizolowana.najlepiej zrobic nowy box,przeciez na stronie jest duzo miejsca.
Pozdro i swietna robota,tak trzymac:)

[#10] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@AmiChris, post #9

Zniknie.

[#11] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@mailman, post #1

Dla osób, które nie zauważyły, pragnę przypomnieć, że w nowym dziale uruchomiliśmy Ligę Graczy PPA. Zapraszamy do wzięcia w udziału. W tym miesiącu gramy w Slam Tilta.

[#12] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@mailman, post #1

Mam małą propozycję, która może natrafić na skrzywiony wyraz twarzy nadwornego kodera PHP. Ale zaryzykuję. Mianowicie czy niegłupim pomysłem byłoby utworzenie miejsca do wrzucania obrazków gier, które zgadujemy? Dlaczego to proponuję? Z dwóch względów:

1) obrazki zamieszczane na ImageShack stosunkowo długo mi się wczytują na poczciwej 040/40MHz co jednak denerwuje trochę

2) w przyszłości, obrazki wrzucane tu i ówdzie znikną, a że np: ktoś może sobie quizzowo już poza konkursem przejrzeć stare posty i "pozgadywać" - nie będzie miał takiej możliwości, ja np: nie lubię "bad linków"

Oczywiście nadwyręża to miejsce na serwerze tak więc to tylko moja skromna propozycja. Gratuluję za sam pomysł utworzenia działu, dla każdego coś dobrego :).

[#13] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@BagoZonde, post #12

Nie pierwszy waść takową propozycję składasz, problemem tu trochę brak czasu nadwornego kodera.

Deliberujemy o tym i chyżego zaciągam, aczkolwiek samowtór wartko by było. ;)

Miejscem na serwerze kłopotać się nie trzeba.

[#14] Re: Nowy dział - Strefa rozrywki i zabaw

@BagoZonde, post #12

> 1) obrazki zamieszczane na ImageShack stosunkowo długo mi się wczytują

juz pisalem na ppa kilka razy, ze podaje sie ostatniego linka, ktory prowadzi bezposrednio do obrazka, a wiekszosc jak widac idzie na latwizne i podaje pierwszego linka z ktorym laduje sie strona imageshack i przy okazji reklamy.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem