Forum » PPA
[#1] Gdzie są dane
Kilka razy już próbowałem aktualizować dane dotyczące różnych sprzętów działających na pegazie i nic. Nie ma tych danych. Gdzie są?
[#2] Re: Gdzie są dane

@Arbuz, post #1

Nie wiem o jakie dane chodzi, ale skrypt działa prawidłowo (a żadnych zmian w ostatnim czasie w nim nie było). Nic do moderacji nie czeka.

[#3] Re: Gdzie są dane

@grxmrx, post #2

Dobra dzisiaj jeszcze raz wysyłam
[#4] Re: Gdzie są dane

@Arbuz, post #3

pewnie pojawia sie za jakis czas wszystkie - tez kiedys tak mialem, po prostu procedura dodawania takowych trwa.... A wogole link do takiej listy bylby mile widziany na stronie glownej.

[#5] Re: Gdzie są dane

@grxmrx, post #2

Właśnie jednen opis się pojawił ale wysyłałem 3. Może się pojawią: -)
[#6] Re: Gdzie są dane

@Arbuz, post #5

Nie ma więcej oczekujących opisów. Wrzuć je raz jeszcze.

[#7] Re: Gdzie są dane

@mailman, post #6

Tak zrobię
[#8] Re: Gdzie są dane

@grxmrx, post #2

Już wiem gdzie tkwił błąd. Za pierwszym kliknięciem u góry strony wywala, że jest błąd zaznaczony na czerwono (choć nic czerwonego nie widać). Muszę wtedy ponownie wdusić wyślij i rzeczywiście wysyła.
[#9] Re: Gdzie są dane

@Arbuz, post #8

O, i teraz widzę, że coś jest do akceptacji. I wbrew krążącym opiniom nie trwa to kilka dni, lecz maksymalnie 24 h. Problem jednak w tym, że musi być ;)

[#10] Re: Gdzie są dane

@mailman, post #9

Bo to częściowo moja wina raz klikałem i myślałem że poszło a jednak tak nie jest (sprawdzałem na IBrowse, Sputniku i Firefox-ie). Ale działa jest ok.
[#11] Re: Gdzie są dane

@mailman, post #9

Nie obiegowe opinie, ale tak bylo w pazdzierniku dodalem w sumie 2 razy jedno urzadzenie, i po jakims czasie od drugiego dodania (tak po kilku dniach) pojawily sie oba opisy w spisie, pozniej ktos to dopiero zauwazyl i jeden z wpisow usunął.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem