Forum » PPA
[#1] Co z PAUBase ?
Nie da się zarejestrować..

[#2] Re: Co z PAUBase ?

@Hubez, post #1

To jeszcze nie byłeś tam zarejestrowany?? Dlaczego? Ja tam jestem od początku.
[#3] Re: Co z PAUBase ?

@Hubez, post #1

Przy okazji Pau base...
większość danych jest tam nieaktulnych jak sądze... część osób z pewnośćią zapomniała co to amiga...
Poza tym na forum ppa często teraz pojawiają sie nowe topici, w których poszukuje się amigooffiec z okolic...
Moze to czas postawić tą stronkę od zera

[#4] Re: Co z PAUBase ?

@Hubez, post #1

Naprawione.

[#5] Re: Co z PAUBase ?

@Mir3k, post #3

Ciekawy pomysł, mógłbym wysłać do użytkowników paubase mejlem (z automatu) prośbę o zalogowanie, a kto się nie zaloguje w przeciągu miesiąca to również z automatu dane wywalić (najwyżej jak ktoś jest poza siecią to zarejestruje się od nowa).

[#6] Re: Co z PAUBase ?

@grxmrx, post #5

Dobry pomysł. Proponuję wystartować z tym po świętach. Od razu zobaczymy ilu nas zostało.
[#7] Re: Co z PAUBase ?

@grxmrx, post #5

ja się chciałem zalogować, ale zupełnie nie pamiętam hasła, a przypomnienie nie zadziała, ponieważ nie ma serwera na którym miałem podane tam konto pocztowe... ot, taki deadlock... Mógłbyś Grxmrxie podmienić mi maila, na tego z mojego profilu aktualnego? Byłbym mega wdzięczny.

[#8] Re: Co z PAUBase?

@baderman, post #7

Zrobione.

[#9] Re: Co z PAUBase ?

@grxmrx, post #5

zalogowalem sie zrobilem edycje i data ostatniego logowania jest ta sama 12-02-2006.

[#10] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #8

Dzięki wielkie, wszystko działa :)

[#11] Re: Co z PAUBase?

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

Poprawione.

[#12] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #11

GRX, skoro już poprawiasz coś tam, to może warto dodać do wyboru komputerów MicroA1, Efikę i Sam440?

[#13] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #11

git

[#14] Re: Co z PAUBase?

@mailman, post #12

Zrobione.

[#15] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #14

Super! Dzięki.

[#16] Re: Co z PAUBase?

@mailman, post #15

no wlasnie moze stworzyc nowa baze danych .
[#17] Re: Co z PAUBase?

@mailman, post #12

Minimiga też dodać można :).

[#18] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #5

Automat wysłał mejla z prośbą o zalogowanie się. Co prawda jeśli ktoś się logował niedawno a dostał mejla to proszę nie zgłaszać błędu. Po prostu trochę pozmieniałem sposób zapisywania danych o zalogowaniu się na stronie i wg takiego a nie innego zapytania do bazy zostały wysłane mejle :)
Czyli kto dostał mejla proszę o zalogowanie się, a jeśli ktoś nie zaloguje się w przeciągu miesiąca to konto z paubase zostanie skasowane (jeśli ktoś nie ma dostępu do sieci to wielka krzywda się nie stanie bo zawsze można się zapisać jeszcze raz).



Ostatnia modyfikacja: 29.03.08 21:21
[#19] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #18

Ciekawe jest to że w statystykach 44osoby mają pegaza (I i II) a procesorów G3 i G4 jest 45sztuk.
[#20] Re: Co z PAUBase?

@Arbuz, post #19

Nie tylko w Pegasosach są procesory G3 lub G4. Istnieją też takie komputery jak AmigaOne i MicroA1.

[#21] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #20

Fakt. Przepraszam użytkowników AOne
[#22] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #5

Zaktualizowano bazę. Zostało 148 osób.

http://www.paubase.ppa.pl/

[#23] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #22

149, ale ja nie moglem sie zaktualizowac bo w robocie mam zbloczona PAUBase, wrzeszczy ze category games i nie pozwala wlezc.

[#24] Re: Co z PAUBase ?

@Mir3k, post #3

Post usunalem. Tak to jest jak nie czyta sie daty postu i odpowiada sie na to, na co juz kazdy zna odpowiedz.



Ostatnia modyfikacja: 09.05.08 14:23
[#25] Re: Co z PAUBase?

@grxmrx, post #22

Bo prawdziwych amigowców już nie ma. O!

[#26] Re: Co z PAUBase?

@Kokos, post #25

Prawdziwi wypalili sie jak chrust.
Byl blysk i zostal popiol.
My natomiast jestesmy mutacja hybrydowa, pomiedzy Amigantem a pecetowcem :P
Czyli mozgownica Amigowca, na podzespolach "IBM" :P
[#27] Re: Co z PAUBase?

@Andrzej Drozd, post #26

Cos w tym jest, na PC mam tapete, ktora uzywalem jeszcze na Ami. OK
Acha pozostal mi jeszcze nawyk chorobliwej optymalizacji wszystkiego pod katem zajmowanej pamieci i miejsca na dysku.

[#28] Re: Co z PAUBase?

@Andrzej Drozd, post #26

ja tam sie jeszcze nie spececilem :P

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem