Forum » PPA
[#1] TARGET = _BLANK
Jedna malutka sugestia i prośba zarazem - myślę, że banalna do zrobienia - czy admin / webmaster PPA mógłby dodać linijkę "target=_blank" do tagów "< a >" w linkach, które dodawane są do newsów?

Jestem przyzwyczajony, że zewnętrzne strony (np. strona projektu, jakieś forum, cokolwiek z zewnątrz) otwiera się w nowym oknie na portalach. Dlatego jak czytam sobie newsy na głównej stronie PPA to chciałbym żeby linki otwierały się w nowym oknie, a nie w tym samym, bo się gubię jak zacznę czytać jakiś artykuł z zewnątrz i potem klikam "back" żeby wrócić do PPA i nie pamiętam gdzie byłem =)

Wiem że to jest 3 sekundy roboty, a pomysł chyba nie jest taki zły - w końcu to standard, żeby zewnętrzne linki otwierały nowe okno, a odnośniki do innych działów PPA - nie.

[#2] Re: TARGET = _BLANK

@skipp, post #1

Ja już dawno przestałem się przejmować tymi wszystkimi parametrami target. Używam po prostu w Firefoksie środkowego przycisku myszy do otwierania strony w nowej zakładce. Wydaje mi się, że IBrowse też na to pozwala. Poza tym polecam inny wątek prowadzony w zasadzie o tym samym.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem