Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Statystyki OGR-26
Witam!

Czy planowane jest dodanie statystyk dla OGR-26?
[#2] Re: Statystyki OGR-26

@DanAdam, post #1

Tak.

[#3] Re: Statystyki OGR-26

@grxmrx, post #2

Mniej więcej kiedy ? ;)
[#4] Re: Statystyki OGR-26

@deez, post #3

When it\ :D

[#5] Re: Statystyki OGR-26

@mailman, post #4

Wiedziałem, że taka odpowiedź padnie. ;)
[#6] Re: Statystyki OGR-26

@deez, post #5

Zrobione.

[#7] Re: Statystyki OGR-26

@grxmrx, post #6

Ha, prowadzę!

[#8] Re: Statystyki OGR-26

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Już nie :)
Krashan zapuściłem sobie już ten OGR-NG no i coś tam liczy ale nie wiem co mam dalej zrobić.Rozumiem że muszę poczekać do przeliczenia pierwszych bloków do godz 23.59 tak? A potem co? Do którego teamu się dopisać? A potem wypełnić formularz zgłoszeniowy na PPA?
A jeszcze jedno jaka prędkość przelicznia jest na Pegu2 G4/1GHz? Bo chciałem porównać z moim 1199MHz.

[#9] Re: Statystyki OGR-26

@Arbuz, post #8

Rozumiem że muszę poczekać do przeliczenia pierwszych bloków do godz 23.59 tak?

Zacznij od wpisania swojego adresu e-mail w konfiguracji klienta. W przeciwnym wypadku liczysz na konto "nikogo" (dajesz z menu "Configure" i potem punkt 1 i 1). Potem upewnij się, że liczysz OGR-NG, a nie RC5-72 (klient może to i to), też "Configure" potem 2, 9 i ustawiasz "OGR-NG,RC5-72=0". Potem czekasz aż co najmniej 1 blok się policzy i robisz z menu "Flush". Inaczej będziesz czekał aż policzą się wszystkie (domyślnie 24). Następnego dnia powinieneś być już w statach indywidualnych (wyszukujesz po swoim e-mailu pod "Participant Stats" na stronie ze statystykami).

Do którego teamu się dopisać?

Do którego chcesz. Ja zapraszam do Distributed Pegasos Team oczywiście. Niemniej z punktu widzenia statystyk na PPA, przynależność drużynowa nie ma znaczenia.

A potem wypełnić formularz zgłoszeniowy na PPA?

Potem, lub przedtem, statystyki PPA nie zwracają uwagi na drużyny.

A jeszcze jedno jaka prędkość przelicznia jest na Pegu2 G4/1GHz?

Około 20,3 Mnodes/s.



Ostatnia modyfikacja: 11.12.2008 09:29:03
[#10] Re: Statystyki OGR-26

@Grzegorz Kraszewski, post #9

Dzięki. Zrobione
A u mnie mieli około 24,111,599 nodes/sec

[#11] Re: Statystyki OGR-26

@Arbuz, post #10

Ja jak zawsze zapraszam do Distributed Amiga :)
A co do prędkości - laptop (Pentium M 1.2 GHz) to 10 Mnodes/s, stacjonarny (Athlon 64-X2 2200 MHz) to 2x14 Mnodes/s, realnie pewnie około 26. Widać tutaj jak nowy kod pod Athlony 64 jest niezoptymalizowany - przy OGR-25 liczył względnie szybciej.
[#12] Re: Statystyki OGR-26

@madman15, post #11

A jak tam sie zarejestrować do jakiejś konkretnej drużyny :D
[#13] Re: Statystyki OGR-26

@Chaos, post #12

jak jestes zalogowany to wejdz np na ta strone i kliknij na Join our team!

[#14] Re: Statystyki OGR-26

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

A jak się tam zalogować, nie no sorry, ale ta strona jest tak strasznie nieczytelna i zagmatwana, że głowa mała - przynajmniej jak się ją pierwszy raz odwiedza ;)
[#15] Re: Statystyki OGR-26

@Chaos, post #14

na stronie jest link do edycji profilu i tam prosisz o haslo na maila
www.ppa.pl/artykul-RC5.czyli.podrecznik.lamacza-2_16_311.html

[#16] Re: Statystyki OGR-26

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #15

Ale tam mnie wszędzie pyta o użytkownika i hasło w Edit your Information również :o
[#17] Re: Statystyki OGR-26

@Chaos, post #16

zeby dostac id uzytkownika musisz przeliczyc jeden blok i wyslac.



Ostatnia modyfikacja: 15.12.2008 15:23:25
[#18] Re: Statystyki OGR-26

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #17

http://www.wrzuta.pl/obraz/aAPfJZ4ZEC/

Gdzie tu dostanę ID widoczne i od razu dodam pytanie a jak z tym hasłem o które mnie zapewne dalej będzie prosić na stronie?

[#19] Re: Statystyki OGR-26

@Chaos, post #18

dostaniesz na email, ktorego podales. przeczytaj artykul do ktorego podalem link.

[#20] Re: Statystyki OGR-26

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #19

Oki, wszystko jasne, dzięki. Tylko ile ten blok będzie mi liczył, godzinę to trwa a postępów w postaci widocznych brak.
madman15: ile czasu Ci to zabiera na Athlonie X2?
[#21] Re: Statystyki OGR-26

@Chaos, post #20

Przeliczyło mi blok, ale dalej nie dostałem żadnego ID na skrzynkę. Wszędzie pyta się ciągle o nazwę użytkownika i hasło, i nigdzie nie mogę wpisać maila na jaki mają mi wysłać odpowiednie hasła. Proszę o pomoc.
[#22] Re: Statystyki OGR-26

@Chaos, post #21

Zrób ręcznie 'flush' w kliencie. Domyślnie wysyła bloki dopiero jak przeliczy wszystkie ściągnięte.

[#23] Re: Statystyki OGR-26

@Grzegorz Kraszewski, post #22

Przed chwilą znowu zrobiłem flush i znowu wysłało i serwer powiedział do mnie kolejny tekst i... na maila dalej nic nie przyszło.
[#24] Re: Statystyki OGR-26

@Chaos, post #23

Serwer ze statystykami ma problemy ostatnio, bo wciąż są statystyki z 13 grudnia. Trzeba poczekać aż się "odetka".

[#25] Re: Statystyki OGR-26

@Grzegorz Kraszewski, post #24

Krashan a sprawdzałeś u siebie czy też tak jest jak u mnie?

[#26] Re: Statystyki OGR-26

@Arbuz, post #25

Cofam to co napisałem wyżej. Coś jest nie tak bo nawet statsy na ppa nie zmieniają się. Może ktoś wie jak długo ten stan będzie trwać? Bo po co to liczyć jak nie widać jak idzie liczenie.



Ostatnia modyfikacja: 19.12.2008 07:58:25
[#27] Re: Statystyki OGR-26

@Arbuz, post #26

Spokojnie, to tylko awaria. Dzisiaj już statystyki są z 15 grudnia, a więc nadrabianie się zaczęło. Myślę, że w ciągu kilku dni statystyki powinny być na bieżąco. Od czasu do czasu distributed.net ma takie problemy, ale dotyczy to wyłącznie serwera WWW ze statystykami, serwery odbierające i wysyłające bloki pracują niezależnie i żaden wysłany blok nie zginie.

[#28] Re: Statystyki OGR-26

@Grzegorz Kraszewski, post #27

Fakt są nawet z 18 grudnia. Sprawdzałem 2 godziny temu i nie było. To jeszcze poprawka na statystykach ppa by się zdała.

[#29] Re: Statystyki OGR-26

@Arbuz, post #28

Statystyki PPA przeładują się automatycznie wieczorem.

[#30] Re: Statystyki OGR-26

@Grzegorz Kraszewski, post #29

ok dzięki

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem