Forum » PPA
[#31] Re: Pięć milionów

@Ewelina, post #27

Oczywiscie, ze wyglad sie nie liczy, bo jedyne co sie liczy to zawartosc portfela. pomysł ... i niechaj moja Amiga sie spali (w piekle) jesli tak nie jest.


#28

No i co z tego, ze ktos ma duzego Joy'a, jak Fire mu sie co chwile zacina? stopa
[#32] Re: Pięć milionów

@Ewelina, post #27

ja akurat nie o wygladzie pisalem uzywajac okreslenia "trolle jaskiniowe" :) ...no coz ,ale chyba cos w tym jest , jak to mawiaja "uderz w stół...."
[#33] Re: Pięć milionów

@Ewelina, post #27

Osobiście znam kilku bardzo przystojnych mężczyzn, pf, ależ mi to rewelka, i co im po tym jak na amidze się nie znają

IMHO to jest akurat zaletą. Przecież nie od dziś wiadomo że wszyscy amigowcy są w mniejszym lub większym stopniu pomyleni.
A przy wyborze księcia lub nawet stajennego trzeba brać pod uwagę jego kondycję psychiczną, zwłaszcza jak się nie zwraca uwagi na wygląd (przynajmniej w teorii). :P

[#34] Re: Pięć milionów

@Ewelina, post #29

> czy duży dżoj czy mały, byleby obrotny był

...i dobrze miescil w... dloni ;)

[#35] Pięć milionów już jest!!!

@Grzegorz Kraszewski, post #1

NO i stuknęło 5 baniek PPA. Gratulacje!!!!! Sto lat, sto lat

[#36] Re: Pięć milionów już jest!!!

@Arbuz, post #35

Dziwne, bo ja nie widzę takiej liczby.

[#37] Re: Pięć milionów już jest!!!

@grxmrx, post #36

Arbuz wyprzedza nasze czasy :)
[#38] Re: Pięć milionów już jest!!!

@grxmrx, post #36

Chciałem być pierwszy a idę na bal i mogę być niedysponowany do soboty drunk drunk drunk A te 1498 wejść mignie jak z bicza strzelił. Udanych ewentualnych bali życzę

[#39] Re: Pięć milionów

@arti4-92, post #24

Królewna to ma mieć długie blond włosy?
Hmm, gdzieś tu mi mignęło coś w ten deseń...
https://www.ppa.pl/forum_ppa/avatars/1306.jpg

Odnośnie zaś wizyt, to muszę Was rozczarować, nie było 5000000 gościa! ;)

4999999 crawl-66-249-71-26.googlebot.com 2009-01-01 05:25:11
5000001 crawl-66-249-71-27.googlebot.com 2009-01-01 05:27:43

To skopiowałem z bazy, żadnych kombinacji nie robiliśmy. Szkoda, że pora wypadła tak niefortunnie i tylko boty wtedy chodziły.
Na 10 milionów poczekamy jeszcze około 5. lat. Będziecie z nami?

[#40] Re: Pięć milionów

@SirLEO, post #39

5000000 to też był bot google.

[#41] Re: Pięć milionów

@SirLEO, post #39

Długie blond włosy i pasja do machania dżojstikiem? Przecież to dziewczyna dla Amigowca! :D

No tak, piąta rano, po Sylwestrze. Ciekawe czy ktokolwiek był o tej porze przytomny...

A nie da się licznika przepisać, żeby nie liczył botów? Bo to trochę przekłamuje w takim razie liczbę odwiedzin...

[#42] Re: Pięć milionów

@recedent, post #41

Ja odpadlem o 4 ^^

[#43] Re: Pięć milionów

@recedent, post #41

Jak ktoś mądry mi powiedział - trzeba by było mieć dwa liczniki. Nie problem, ale teraz to już nie ma sensu. Nie przefiltrujemy wstecz odwiedzin, ponieważ szczegółowy zapis ip odwiedzających był włączony tylko na wytypowanie tego właściwego numeru.

[#44] Re: Pięć milionów

@SirLEO, post #43

znaczy sie, nie bedzie renty krolewny? Smutnym bardzo... ide zbierac smardze...

[#45] Re: Pięć milionów

@SirLEO, post #43

Wiesz, to już nawet nie chodzi o fakt tego pięciomilionowego gościa, tylko o to, że dzienna liczba odwiedzin jest "dzięki" botom mocno, zdaje się, przekłamana. Zobacz sam - dwa (a grx mówi że trzy) wejścia w ciągu dwóch i pół minuty. Nawet jeśli łażą tylko w określonych godzinach, to liczba faktycznych, żywych userów odwiedzających stronę topnieje przynajmniej dwukrotnie (a obawiam się, że nawet bardziej).
[#46] Re: Pięć milionów

@recedent, post #45

Boty zjadają ok. 1/10 miesięcznego transferu (a w liczniku ich udział jest mniejszy bo nie jest to liczba odsłon) wg tego co widzę po awstats, czyli statystykach przedstawianych na podstawie logów serwera www.

[#47] Re: Pięć milionów

@MDW, post #14

"Nie trzeba pytać. Czy kiedykolwiek pytano o zdanie księżniczki oddawane za zabicie smoka? To zawsze była forma zapłaty."

A gdzie jest w ogole powiedziane, ze to ma byc jedna ksiezniczka? Moze taki rycerz chcialby dwie, albo trzy (zaleznie od jego mestwa). Zastanawiam sie tak, bo jezeli on zabije tego smoka to dziarski gosc musi byc...[i][i][b]

[#48] Re: Pięć milionów

@Zbysiuk, post #47

ieee tam... M$ smok lubi smardze... ide zbieram smardze do koszyka, i jak dziadek nie wyjada to mam juz caly koszyk smardzow. Potem nawet dziadek wie, nawet moj syn wie, i wszyscy we wsi wiedza, ze trza zostawic te smardze na polanie przy rzece. Tedy jak smok przyjdzie i zacznie smardze zrec. To trza go od tylu zajsc, rozbiegnac sie trza, wziac zamach noga i kopnac smoka w d... ta... w... miedzykrocze i zleci on wtedy do wody i sie utopi. Trza tylko byc jeno cwanym, uwazac zeby noga nie utkla w d... chmm... w tyle smoka. No i wtedy ja czytam ze pisze "Rente Krolewny i pol krolestwa", mnie reka nie potrzebna, ja mowil, przy sianokosach to kazda reka do pomocy to sie przyda, no ale ta renta to moze byc...



Ostatnia modyfikacja: 01.01.2009 21:40:22
[#49] Re: Pięć milionów

@grxmrx, post #46

Hmm... Skoro tak twierdzisz, to pewnie tak jest. Tym bardziej szkoda, że jakiś rzadko zaglądający na PPA bot zgarnął całą pulę :)
[#50] Re: Pięć milionów

@arti4-92, post #26

Banderas napisał(a):

> inny wyglada jak by w lesie mieszkal;)

To ja, to ja!!!

arti4-92 napisał(a):

> albo jaskini :>.

To też ja!!!

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem