Forum » PPA
[#1] Wywiad don adan z grupy wanted team
Nawiązałem kontakt właśnie z tym panem. Jest znany w amigopwym światku jako....cracker.. Zgodził sie na wywiad.


Jeśli ktos ma propozycje pytań(SENSOWNYCH!!! Szarym i artim dziękujemy!!)

To proszę śmiało pisać.



Benedykt Dziubałtowski


LOL właśnie dostałem maila.


"> bioràc pod uwagæ liczbæ tematów do omówienia rozmowa tel raczej
> odpada(splajtuje :)) sugeruje mail.

To chyba mail bedzie najlepszy, ale bedziesz musial dorobic polskie
znaki narodowe do wywiadu, bo ja ciagle uzywam starej A2000.

"



Ostatnia modyfikacja: 17.03.2009 22:57:42
[#2] Re: Wywiad don adan z grupy wanted team

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

1. Skąd fascynacja tworzeniem playerów pod EaglePlayera do odtwarzania różnych formatów modułów muzycznych?

2. Nad jakimi playerami obecnie pracuje i możemy się niebawem spodziewać?

3. Jakie playery chciałby, aby powstały, lecz z jakichś przyczyn jest to niemożliwe? A może nie ma takich playerów?

4. Jest autorem angielskiej wersji gry Kajko i Kokosz. Czy trudno jest przygotowywać takie wielojęzykowe wersje różnych gier? Czy planuje inne takie akcje?

5. Czy ze swoimi umiejętnościami koderskimi zastanawiał się nad bardziej aktywnym dołączeniem do osób tworzących slave'y pod WHDLoad? Wiele osób zapewne czeka na obsługę przez WHDLoad polskich gier (jak chociażby wspomiany już Kajko i Kokosz).

6. Z perspektywy czasu, jak ocenia dziś swoją przeszłą działalność? Jaki w jego rozumieniu był cel tych działań?

7. Jaki tytuł było złamać najtrudniej i dlaczego?

8. Ile średnio czasu zajmowało scrackowanie gry?

9. Czy pamięta jakieś ciekawe incydenty z tamtego okresu, związane z crackowaniem?

[#3] Re: Wywiad don adan z grupy wanted team

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Oj nie bądź taki surowy

10. Ulubiona Potrawa :D
[#4] Re: Wywiad don adan z grupy wanted team

@mailman, post #2

ja bym jeszcze dodał pytanie ogólnologistyczne o dostarczanie gier i programów do złamania

[#5] Re: Wywiad don adan z grupy wanted team

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Ja mam pytanie następujące:

Czemu jak scrackowali grę "Skarb Templariuszy" to przy włączaniu gry pojawiało się zdjęcie naszego byłego prezydenta :P



Ostatnia modyfikacja: 18.03.2009 21:44:23
[#6] Re: Wywiad don adan z grupy wanted team

@Hubez, post #5

moze to nie jego sprawka :)
kazdy mogl dodac odpowiednie pliki i wpisy do s-s

11. Jaka gre bylo najlatwiej/najszybciej "zlamac" i dlaczego?



Ostatnia modyfikacja: 22.03.2009 13:23:14
[#7] Re: Wywiad don adan z grupy wanted team

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Ktora grupa zajmujaca sie crackingiem lub tez jaki cracker byl najlepszy jego zdaniem w latach swietnosci Amigi? Co sadzi o crackach takich grupu jak Skid Row, Crystal czy Quartex?

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem