Forum » PPA
[#1] Chętny do pomocy z ImageFX poszukiwany
Poszukuję osoby, która posiada ImageFX i potrafi go sprawnie obsługiwać. Potrzebna jest do wykonania pewnego zadania związanego z Total Amiga.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

[#2] Re: Chętny do pomocy z ImageFX poszukiwany

@mailman, post #1

dodaj jeszcze o którą wersję IFX chodzi...

[#3] Re: Chętny do pomocy z ImageFX poszukiwany

@mailman, post #1

Więcej konkretów proszę:
- na kiedy?
- na jakim konfigu?
- na jakiej wersji?
- i co dokładnie trzeba wykonać?

Obecnie jestem na urlopie, więc swojej Amigi koło siebie nie mam. Dlatego więcej danych pomogło by mi w odpowiedzi na pomoc.
[#4] Re: Chętny do pomocy z ImageFX poszukiwany

@kmilota, post #3

Mamy obrazek w natywnym formacie ImageFX i trzeba kogoś zaznajomionego z pracą na warstwach. Trzeba wywalić warstwy z napisami po angielsku i zgrać je do jakiegoś bardziej multiplatformowego formatu (najlepiej PNG). Nie interesuje nas retusz obrazka, gdyż jest on zbyt skomplikowany.

Na kiedy - jak najszybciej, ale jak potrwa to tydzień, to nie stanie się heca.

@recedent

Nie chodzi o to, o czym myślisz ;)

[#5] Re: Chętny do pomocy z ImageFX poszukiwany

@mailman, post #4

:D W takim razie biorę w ciemno. To powinna być sama przyjemność.

[#6] Re: Chętny do pomocy z ImageFX poszukiwany

@recedent, post #5

Powinieneś dostać ode mnie dwa maile. Jeden z załącznikiem, drugi bez.

[#7] Re: Chętny do pomocy z ImageFX poszukiwany

@mailman, post #6

Totalnie Wam kibicuję! Przyjemnej pracy!!
OK

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem