Forum » PPA
[#1] Braki ? Zaginione artykuły...
Witam

Po przeczytaniu najnowszego wywiadu Benedykta postanowiłem odświeżyć wywiad z MDW, wchodzę w "strefę gier" ---> "Artykuły" ---> wywiadu nie ma :( Po kliknięciu "wyświetl artykuły z sekcji alfabetycznie, wszystkich: 41" to samo... Wywiad znalazłem dopiero w odnośniku przy recenzji "Rycerzy Mroku". Zauważyłem także że nie ma wywiadu z autorem gry "Skaut Kwatermaster". Pytanie - czy to błąd przy zależności "jeden art wchodzi = najstarszy odpada z listy (brak miejsca ?)" czy może jakiś celowy zabieg...

[#2] Re: Braki ? Zaginione artykuły...

@Logan, post #1

Nie było wywiadu z autorami Skauta kwatermastera. Ale to co piszesz to fakt. Te wywiady są bardzo dziwne ulokowane. Np Wywiad z MDW jest w strefie gier ale jego bratem także współautorem rycerzy jest już w zupełnie innym dziale. Ciężko się w tym połapać i sadzę, że to jest trochę chaotycznie powrzucane. Ja tam w ogóle nie zaglądam interesujących mnie artków szukam w wyszukiwarce newsów.



@Logan coś się uwziął na moje wywiady :P??




Benedykt Dziubałtowski

[#3] Re: Braki ? Zaginione artykuły...

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Nie było wywiadu z autorami Skauta kwatermastera

Mój błąd, byłem pewnien że widziałem wywiad...

Logan coś się uwziął na moje wywiady ??

Świetne są i tyle, czasem lubie sobie poczytać :)

[#4] Re: Braki ? Zaginione artykuły...

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Fakt, wywiad z Caro powędrował nie tam gdzie trzeba. Wieczorem poprawię.

Słowem wyjaśnienia, koncepcja jest taka, że wywiady z osobami, które tworzyły gry lądują w Strefie gier, w sekcji Artykuły. Inne wywiady trafiają do Publicystyki. Taki jest porządek i wydaje mi się, że słuszny.

[#5] Re: Braki ? Zaginione artykuły...

@Logan, post #1

Żadne teksty nie są kasowane z portalu. Zdarzyły się jednak trzy wyjątki, które na życzenie autora zostały usunięte. Od tamtej pory istnieje zastrzeżenie w regulaminie, że nie usuwamy nadesłanych materiałów.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem