Forum » PPA
[#1] Zamówienie
Przed chwilą chciałem zamówić TA i po wypełnieniu formularza dostałem komunikat: "Przepraszamy twój komentarz został unany za spam". Co się stało? Czy moje zamówienie dotarło? Czyżby istniała tajna lista ludzi którzy nie zasługują na gazetę

OK już nieaktualne spróbowałem jeszcze raz i poszło.



Ostatnia modyfikacja: 22.07.2009 01:58:10



Ostatnia modyfikacja: 22.07.2009 01:58:33
[#2] Re: Zamówienie

@TomK, post #1

Czyżby istniała tajna lista ludzi którzy nie zasługują na gazetę

tak ..np JA :D

[#3] Re: Zamówienie

@TomK, post #1

Czyżby istniała tajna lista ludzi którzy nie zasługują na gazetę

Nie wierzę w to, co czytam. Grunt to mieć obsesje...

Gwoli wyjaśnienia - jeżeli ktoś nie może wysłać formularza, wówczas należy zastanowić się czy adres mailowy, który podajecie nie jest jakiś "lewy". Działa tam pewna weryfikacja, która zapewnia, że nie dostajemy spamu. Niestety czasami się może zdarzyć, że ktoś z "niespamowego" adresu może czegoś nie móc wysłać, ale to nie my wymyśliliśmy spam. My tylko się bronimy.



Ostatnia modyfikacja: 22.07.2009 10:54:37
[#4] Re: Zamówienie

@mailman, post #3

EEEE łeee no przeca to był żarcik. Że zacytuję mojego ulubionego redaktora z tego portalu Inteligentni ludzie nie potrzebują emotek by wychwycić kontekst wypowiedzi. koniec cytata. No i przeca Hołdys sie domyślił a Ty nie?
A tak powaznie to chyba wiem czemu nie poszło zapomniałem wpisać nazwy ulicy. No ale odrazu taka odpowiedź? Troszkę ten formularz kulawy (no i mnie grmx zabije) brakuje mi gwiazdeczek przy polach wymaganych no i oczywiście infa w stylu nie wypełniłeś wszystkich wymaganych pól a nie od razy SPAM. Chociaż skoro TA przestaje wychodzić to czy jest sens poprawiać formularz?
[#5] Re: Zamówienie

@TomK, post #4

No ale bedzie przeciez nowa gazetka , full kolor i dvd wypelnione po brzegi pelnymi wersjami gier :D

A tak na powaznie to mam nadzieje(pewnie jak wielu innych) ze bedzie , , tylko cosik autorow malo do pisania.Ale moze wybuchnie jakies pospolite ruszenie :D

[#6] Re: Zamówienie

@TomK, post #4

Wiesz z tym kontekstem to masz rację i jej nie masz. Teoretycznie dało się go wyłapać, ale jak masz kontakt z młodym pokoleniem, to już taki pewien w ocenie tego co czytasz być nie możesz. Przykład od mojego znajomego, który uczy w gimnazjum (stolica Polski? - odp. Wrocław - niestety dziewczyna mówiła to z pełną powagą w czasie "odpowiadania na ocenę") I co można mieć wątpliwości, czy to aby żart? :P



Ostatnia modyfikacja: 23.07.2009 10:56:06
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem