Forum » PPA
[#1] Giełda - nie mogę dodać ogłoszenia
Próbowałem dziś dwa razy i po zatwierdzeniu do wysłania wyskakuje błąd.

[#2] Re: Giełda - nie mogę dodać ogłoszenia

@PopoCop, post #1

Sprawdziłem przed chwilą i dodawanie działa.
Jaka była treść tego komunikatu z błędem? W jakim programie był otwierany link (może to jest istotne)?

[#3] Re: Giełda - nie mogę dodać ogłoszenia

@grxmrx, post #2

U mnie wciąż wywala następujący błąd:

Błąd
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'high, Final oddyssey, Pinball brain damage, Shadow of the third moon, Founda' at line 4

Używam Firefoxa 3.0.10 na XP.

P.S. Ogłoszenie, które chciałem dodać:

Kupię następujące gry na CD (oryginały):

Flyin' high,
Final oddyssey,
Pinball brain damage,
Shadow of the third moon,
Foundation.



Ostatnia modyfikacja: 19.08.2009 18:12:55
[#4] Re: Giełda - nie mogę dodać ogłoszenia

@PopoCop, post #3

myślę, że skrypt nie akceptuje znaku apostrofu we "Flyin' high", bo zaczął cytować treść od pierwszego niebiałego znaku tuż za tym apostrofem.
[#5] Re: Giełda - nie mogę dodać ogłoszenia

@PopoCop, post #3

oryginalne foundation dc masz dołączone do płytki z tym joyem usb cyfrowym Competition Pro, który opisywałem, chyba że chcesz wersję box

[#6] Re: Giełda - nie mogę dodać ogłoszenia

@PopoCop, post #3

Flyin' High jest do kupienia na stronie ACP TCP za 15 euro bodajże i każdy z dwóch datadisków po 5 euro.
[#7] Re: Giełda - nie mogę dodać ogłoszenia

@PopoCop, post #3

Spróbuj jeszcze raz dodać ogłoszenie.

[#8] Re: Giełda - nie mogę dodać ogłoszenia

@grxmrx, post #7

Teraz poszło.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem