Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Co z Benedyktem?
Będzie bez uwielbienia i histerii z mojej strony hehehe.

Ale poważnie pytam co mu się stało? Dlaczego zrezygnował? Czy redakcja coś wie na ten temat? Nie będzie już wywiadów :( ??
[#2] Re: Co z Benedyktem?

@Adrian Horn, post #1

Benedykt założył w Hyde Parku temat, specjalnie dla Ciebie podaje link:

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&i=16186&t=16186

Podkreślam wypowiedź:

"Powody nie będą podane publicznie"
Tak więc nawet jeżeli ktoś z redakcji coś wie - nie powinno Ciebie to interesować, taka wola Benedykta.

Kilka wywiadów mam w planach ja, a co później - czas pokaże.

[#3] Re: Co z Benedyktem?

@Adrian Horn, post #1

Benedykt okazał akt wiary w kościele Amiszów a tam jak wiadomo, żeby wstąpic trzeba sić wyrzec nowoczesnego świata zewnćtrznego i z wielu rzeczy zrezygnować. Mićdzy innymi z elektryczności i z papieru taletowego.
Także hobby Amiga odpadło definitywnie.

[#4] Re: Co z Benedyktem?

@Werner, post #3

Eee tam. Kiedyś w programie u pajaca Wojewódzkiego była (dosyć liczna) rodzina Amiszów, która przyjechała do studia własnym Fordem Transitem i przyznała się, że z wielu rzeczy korzystają zachwując jednak większość zasad. Więc się da. :) ;) W sumie to sprawa Benedykta ale jak dla mnie to życie jest za krótkie żeby z niego nie korzystać. Może Amisze mają jeszcze kupę czasu po śmierci i wtedy żyją. Moja osóbka niestety po śmierci po prostu zgnije więc muszę żyć póki żyję.

[#5] Re: Co z Benedyktem?

@MDW, post #4

panowie patrze i ocza nie wierze no benedygt nie wyglupiaj sie no co ty ;).
[#6] Re: Co z Benedyktem?

@Adrian Horn, post #1

#1, #3, #4, #5

Przez wzgląd na to co Benek zrobił dla naszej społeczności,dalibyście już spokój. Większość ludzi chwaliła go gdy zrobił wywiad, dziękowała mu, a teraz nie chce uszanować jego decyzji. Warto pokazać, że PPA to portal ludzi z klasą. Ja wiem, że tacy tu są, dlatego tak piszę.

Pozdrawiam



Ostatnia modyfikacja: 10.09.2009 20:06:13
[#7] Re: Co z Benedyktem?

@ender, post #6

no ale my powaznie nie zartuje jestem zdziwiony ze benedykt zrezygnowal.
[#8] Re: Co z Benedyktem?

@ender, post #6

Witam, pewien czas temu przeczytałem tego posta ale z powodu komentarzy kilku "dowcipnisi" nie potraktowałem tego na poważnie. Patrzę dziś no i w sumie w temacie nie wiele wiadomo. Wtrącę swe 3 grosze. Zaangażowanie Benedykta - Darka - naprawdę z mojego punktu widzenia było nie lada wyczynem, bo zaangażowanie to jedno, ale aktywność na medal. Stąd też sprawa wygląda tak - szkoda, gdyż więcej się działo na portalu. Decyzja Benedykta jego decyzją i wszystko ok, tylko może z uwagi na to, iż powodu nie chciał podać - zaczęły się tworzyć takie a nie inne komentarze spod klawiatury niektórych użytkowników. Dla mnie sprawa jest trochę dziwna, w sumie powodu podawać nie musi, jasne - jednakże wolałbym usłyszeć prawdziwy powód - tak osobiście po prostu sprawa na tyle jest dla mnie zaskakująca, że zaczynam się o Benedykta szczerze martwić! Mam nadzieję, że wszystko jest ok i tego mu życzę! Dzięki za inicjatywy!!!!

Pozdrawiam
Bartek (no niech będzie po imieniu skoro Benedykt się zdradził :)) - może otworzymy wątek jak każdy z nas ma naprawdę na imię (imiona redaktorów PPA są jasne jak słońce) - Benedykt to zapoczątkował :)).

[#9] Re: Co z Benedyktem?

@BagoZonde, post #8

Benedykt nawet pisał na ppa, że Benedykt to jego imię z bierzmowania. Mnie bardziej ciekawi nazwisko. O tym nigdy się nie chciał wypowiadać choć akurat znam jego prawdziwe nazwisko.

Wracając do sprawy musiało się faktycznie cos wydarzyć, że Benedykt odszedł z PPA. Mnie smuci jedna rzecz. Zero reakcji czy też informacji ze strony Redakcji PPA. Uważam, że taki koleś jak Dziubałtowski, który naprawdę zrobił bardzo wiele na naszej społeczności powinien przynajmniej zostać jakoś pożegnany. Nie wiem news? Post na forum? Redakcja mogła by coś napisać. Chętnie bym poznał powody tej drastycznej decyzji o ile mogą one zostać ujawnione. Kurde......kto teraz będzie robił wywiady :(


Edycja:

Stare konto Dziubałtowskiego nadal jest na ppa. Co prawda ostatnie logowanie w 2007 ale go nie skasował.

http://www.ppa.pl/forum_ppa/profile.php?f=1&id=535



Ostatnia modyfikacja: 10.09.2009 21:55:38
[#10] Re: Co z Benedyktem?

@Adrian Horn, post #9

Szkoda, że Benedykta już tu nie będzie. Szczerze mówiąc, zdanie "A gdy umrę to mnie pochowajcie." trochę mnie przeraziło. Tym bardziej cisną mi się na klawiaturę pytania "O co chodzi? Co się stało?". Czuję się na tyle zdezorientowany, że nie wiem, czy na serio traktować wzmiankę o Amiszach :). Ale skoro miało nie być pytań, to już nie pytam, choć zżera mnie ciekawość z pewną dozą niepokoju. Bywałem na paru forach, ale nigdzie chyba tak ważna osoba nie znikała tak nagle, pozostawiając po sobie tylko domysły. Anyways, wszystkiego dobrego, Benedykcie.
[#11] Re: Co z Benedyktem?

@Marek, post #10

Jeżeli wybrał Amiszów to pewnie ze względu na nazwę. ;)

[#12] Re: Co z Benedyktem?

@MDW, post #11

@MDW

Trafne spostrzeżenie

[#13] Re: Co z Benedyktem?

@Adrian Horn, post #1

Ja nieśmiało proponuję zamknąć ten bezsensowny wątek.

[#14] Re: Co z Benedyktem?

@GumBoy, post #13

Eee.. nie chyba. Lepiej, żeby już pisali te bzdury w tym wątku niż co chwila zakładali nowy wątek.

Ben rozruszał dosyć dobrze temacik wywiadów, mimo, że robił to często nieumiejętnie to docierał do ciekawych ludzi. I chwała mu za to.

Jednak cała ta otoczka, którą teraz kolega Horn pompuje jest.. żenująca.. Tak samo jak żenujący był "kult" Bena, tak samo jak żenujące jest ukrywanie prawdziwego nazwiska i tak samo żenujące jak jego post pożegnalny.

Co najmniej 3:1 dla Żenuły, Benedykt dostaje baty. Dajcie już spokój, tylko Żenule powiększacie wynik.



Ostatnia modyfikacja: 11.09.2009 08:26:25
[#15] Re: Co z Benedyktem?

@Kokos, post #14

O żesz fak. Świat schodzi na pidbulle, bo zgadzam się z Kokosem :)

[#16] Re: Co z Benedyktem?

@Kokos, post #14

Sam jesteś żenujący. Jakoś nie widzę, żebyś miał prawdziwe nazwisko wpisane w profil.
[#17] Re: Co z Benedyktem?

@Adrian Horn, post #16

A ma wpisane fałszywe?

[#18] Re: Co z Benedyktem?

@Adrian Horn, post #16

Robi się już śmiesznie - Człowiek odszedł to DAJCIE MU JUŻ ŚWIĘTY SPOKÓJ.
Macie po 15 lat ? - czy jak ! - dzieci Emo ? błądzę więc pytam ?

Masakra normalnie ... :(
[#19] Re: Co z Benedyktem?

@GumBoy, post #17

Z tego co mi wiadomo Dziubałtowski na ppa było wpisane w pozycji Pseudonim. Każdy kto tam zajrzał to widział. Więc można to tak samo potraktować jak gumboj czy kokos.
[#20] Re: Co z Benedyktem?

@Adrian Horn, post #19

Dość! Zamykam wątek. Próba otwierania nowych zakończy się banem.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem