Forum » PPA
[#1] Wyświetlanie postów z forum.
Witam.
Od jakiegoś czasu jak kliknę na jeden z ostatnich tematów Forum na stronie Aktualności, wyświetla się pierwszy post z wątku, a nie ten na który kliknąłem. Nie miałem tego wcześniej. Ja coś namieszałem w ustawieniach, czy coś zostało zmienione? Problem nie występuje przy korzystaniu z wyszukiwarki danego forum.
Pozdrawiam.

[#2] Re: Wyświetlanie postów z forum.

@Kitech, post #1

u mnie wyswietla tak jak powinno , klikam na linka i wskakuje w to miejsce co powinno , teraz sprawdzalem
pozdro ;)

[#3] Re: Wyświetlanie postów z forum.

@Kitech, post #1

Ostatnio zmieniałem linkowanie na forum i faktycznie, potwierdzam że w przypadku korzystania z trybu "z wątkami" (czyli wyświetlanie drzewka wątku a nie postów jeden pod drugim) może wystąpić opisywany problem. Postaram się dzisiaj to poprawić.

[#4] Re: Wyświetlanie postów z forum.

@grxmrx, post #3

Ja wyświetlam jeden pod drugim i od kilku miesięcy zawsze wyświetla się pierwszy post z wątku.

[#5] Re: Wyświetlanie postów z forum.

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Tak jak z prawej strony każdego postu widnieje strzałka "do góry", tak dobrze aby znalazła się tam również strzałka przenosząca na sam koniec wątku (na ostatni post) - tego na przykład mi brakuje. Bo przewijanie przez cały (czasami długi) temat, aby dotrzeć do ostatniej wiadomości jest nużące.



Ostatnia modyfikacja: 10.07.2010 21:26:50
[#6] Re: Wyświetlanie postów z forum.

@cichym, post #5

Może być, tylko jeszcze nie wiem w jakim miejscu. Poza tym zawsze można skorzystać z klawisza "end" na klawiaturze :)

[#7] Re: Wyświetlanie postów z forum.

@grxmrx, post #6

W dowolnym. Może być pod linkiem "Odpowiedz na tą wiadomość".
Klawisz End, klawiszem End, jednak przyzwyczajenie do trzymania myszki w łapie jest dużo większe. ;)
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem