Forum » PPA
[#1] PPA i 7 milionów
Ekhem...

Ponieważ licznik PPA wkrótce (według średniej ilości wejść na stronę - za około 12 dni) osiągnie 7 milionów, uznałem, że to dobry moment żeby zapytać: Czy będzie jakaś celebra z tym związana? Na przykład jakaś specjalna nagroda dla siedmiomilionowego?

[#2] Re: PPA i 7 milionów

@recedent, post #1

Eee tam, pewnie i tak, jak to było przy poprzednich milionach, "wygrałby" googlebot... :D



Ostatnia modyfikacja: 30.06.2010 17:30:20
[#3] Re: PPA i 7 milionów

@APC74, post #2

Albo jeszcze by niesprawiedliwie padło na mnie, wchodzącego na ppa ze 100 razy dziennie ;)

[#4] Re: PPA i 7 milionów

@APC74, post #2

Może boty nie są podliczane, czy są?

[#5] Re: PPA i 7 milionów

@recedent, post #1

Tak będziemy musieli tylko spełnić jego 7 życzeń. :D

[#6] Re: PPA i 7 milionów

@recedent, post #1

Hehe a mnie czytając Twojego posta naszła pewna myśl.

10 lat PPA zbiega się "mniej-więcej" z 25-leciem amigi, cośtam gdzieśtam dało się przeczytać o nowej odsłonie portalu.
Chyba niebawem będziemy wszyscy mile zaskoczeni ....

[#7] Re: PPA i 7 milionów

@Logan, post #6

Nie będzie żadnej nowej odsłony w najbliższym czasie (i nie planowano żadnego terminu), choćbym nie wiem ile nocy nie spał - za dużo jest jeszcze do przepisania, a wiele spraw osobistych wpłynęło oraz brak energii na to, że jeszcze nie ukończyłem nowej wersji.
Codziennie pracuje nad nowym kodem strony, ale dla użytkowników niewiele z tego wynika bo tylko ja widzę efekty swojej pracy.

[#8] Re: PPA i 7 milionów

@grxmrx, post #7

Życzę Ci wiele wytrwałości i dziękuję w imieniu całej rzeszy amigowców za to co dla nas robisz.
A teraz jest lato i marsz nad wodę/w góry resetować się i nabierać sił do dalszej systematycznej pracy.

[#9] Re: PPA i 7 milionów

@grxmrx, post #7

ale dla użytkowników niewiele z tego wynika bo tylko ja widzę efekty swojej pracy.


Wszyscy doceniają Twoją pracę (a przynajmniej ci co wiedzą). Portal jest z prawdziwego zdarzenia. Profesjonalny. Wszystko działa od podstaw i jest niezależny. Nie ma takich potworków jak posiłkowanie się jakimś zewnętrznym forum itp. Są także podstrony projektów oraz innych stron związanych z Amigą. Kawał dobrej pracy. :)
[#10] Re: PPA i 7 milionów

@grxmrx, post #7

Grxmrx dajesz radę i to przez duże D i R :D

[#11] Re: PPA i 7 milionów

@pampers, post #10

Zgadzam się. Buszowanie po PPA to czysta przyjemność.
Jedyne czego mi brakuje to mechanizmu automatycznie zwąchującego i blokującego trole w momencie gdy się rejestrują.

[#12] Re: PPA i 7 milionów

@frywolny_marian, post #11

Frywolny: jest taki mechanizm, w sumie nie zwąchuje trolli w czasie rejestracji ale dobrze spełnia swoją powinność a imię jego to Mailman :)

[#13] Re: PPA i 7 milionów

@pampers, post #12

Też prawda ;)

[#14] Re: PPA i 7 milionów

@recedent, post #1

No, moi drodzy - zdaje się, że to dziś będzie wielki dzień siedmiomilionowych odwiedzin. Patrzcie na liczniki!

[#15] Re: PPA i 7 milionów

@recedent, post #14

Za 822 wejścia stuknie 7 000 000 :D

[#16] Re: PPA i 7 milionów

@frywolny_marian, post #15

Padło siedem melonów !

Aż uwieczniłem na screenie :D

[#17] Re: PPA i 7 milionów

@Logan, post #16

a wiadomo komu puknęło 7 baniek ?

[#18] Re: PPA i 7 milionów

@MaveRick, post #17

Nie wiem, nie widziałem, ale słyszałem że ponoć Baidu (Spider). Zna ktoś?? Co wygrał??

[#19] Re: PPA i 7 milionów

@parallax, post #18

@parallax

Wiesz, ten Twój obecny avatar jest tak wkurzający, że musiałem wyłączyć avatary na PPA......... Proszę zmień go (może być coś związanego z Superfrogiem np. księżniczka) ale najlepiej nie-animowana.

[#20] Re: PPA i 7 milionów

@Minniat, post #19

Nie trzeba wyłączać avatary lecz wystarczy zablokować np. w firefoxie programem AdBlock link do avatara kolegi parallaxa. Tak zrobiłem i mam spokój .



Ostatnia modyfikacja: 09.07.2010 10:49:44
[#21] Re: PPA i 7 milionów

@Minniat, post #19

@Minniat Sorki, ale nie zmienię.
@Tomski No! Jak się chce, to się pomyśli ;)



Ostatnia modyfikacja: 09.07.2010 11:45:59
[#22] Re: PPA i 7 milionów

@Tomski, post #20

A jak on wchodzi przez ibrowse ?

Tak swoja droga, mnie osobiscie rowniez wkurzaja animowane avatary, sa fora na tym swiecie gdzie jest to zabronione. Dla czego na ppa mialo by byc inaczej ?

[#23] Re: PPA i 7 milionów

@Hellena, post #22

Bo ppa jest wyjątkowe i żadne zasady nas nie obowiązują. gitara

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem