Forum » PPA
[#1] Statsy zginęły
Tego... Po przenosinach PPA na nowy serwer zacząłem sprawdzać, czy wszystko z moją stroną ok no i nie mogę się wbić do statystyk.
Pozwolę sobie sparafrazować klasyka: Łer is stats, łer is? ;)

[#2] Re: Statsy zginęły

@APC74, post #1

U mnie są statsy. 1. MDW 2429, 2. MinisterQ 2759...
Za to wczoraj zaobserwowałem ciekawe zjawisko - jak komentarze już zatrybiły, to pod Operą Mini wyświetlała mi się jeszcze przez jakiś czas historia postów na forum w stanie nieaktualnym - najnowszych postów zwyczajnie nie było.
Chociaż pewnie w moim przypadku to chodziło tylko o aktualizację dnsów...



Ostatnia modyfikacja: 14.07.2010 18:16:11
[#3] Re: Statsy zginęły

@snajper, post #2

Nie o te statystyki mi chodzi. Miałem na myśli statystyki mojej strony (ilość odwiedzin, pobranych plików itd.). Zresztą nieważne, bo już się pojawiły. Podziękowania dla administracji. :D

[#4] Re: Statsy zginęły

@APC74, post #3

Aa, to sorry :)

[#5] Bugtracker zniknął

@APC74, post #1

To ja się podepnę - prawdopodobnie podczas przenosin zniknął również bugtracker PPA.

[#6] Re: Bugtracker zniknął

@recedent, post #5

już jest z powrotem - dziękuję za szybką reakcję (właśnie urabiam stefkosa, żeby założył na PPA bugtracker dla Sketcha, ale twarda sztuka mi się trafiła do negocjacji).

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem