Forum » PPA
[#1] Pomysł na lewy dolny róg newsów
Chciałbym zagospodarować lewy dolny róg każdego newsa dodając tam np. możliwość zagłosowania na wiadomość (w stylu "lubię to" lub po prostu plusik z liczbą). Głosowanie byłoby tylko dla zalogowanych. Co o tym myślicie?
Od początku jest tam niewykorzystywana w ogóle przestrzeń.

[#2] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

Jak dla mnie dobry pomysł - coś jak wykop (tylko bez opcji zakop, która wiadomo czym by tu skutkowała).
[#3] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

OK.

[#4] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

pomysł ciekawy, ale nie wiem czy ma sens tutaj, bo tu i tak widac ktory news jest na topie po flame w komentarzach i ilosci postow :)
[#5] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

Świetny pomysł. :)
[#6] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@DRACOX, post #4

bo tu i tak widac ktory news jest na topie po flame w komentarzach i ilosci postow

E tam, jeszcze do niedawna wystarczyło "ładnie" sprowokować i praktycznie każdy post mógł być potrawką dla trolla.
Dobrze że lecą bany, bo ja pewnie też bym się rozpisywał niepotrzebnie. :)
[#7] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

Mnie się podoba. Czasami człowiek jest zadowolony z danego faktu, a nie chce komentować tego rachitycznym "fajnie", "super" czy innym tego typu stwierdzeniem. Kliknięcie w taką 'okejkę' to rozwiązanie dla takich jak ja :)

[#8] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

Jestem za, dobry pomysł.

[#9] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

Mnie się też podoba taki pomysł. Jestem za.

[#10] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@Tomski, post #9

Pozostaje tylko pytanie czy to nie będzie demotywujące widząc jak 5 do 10 osób głosuje bo np. na osnews.pl na pewno jest więcej użytkowników a wyniki przy newsach takie jak widać.

[#11] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

Lubie to @ Facebook ;)

[#12] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@baderman, post #7

dokładnie tak i ja jestem za.

[#13] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #10

... demotywujące widząc jak 5 do 10 osób głosuje bo np. na osnews.pl na pewno jest więcej użytkowników ...

hm, to moze wyniki x10 ;)

to taki joke, a na powaznie dobry pomysl.

[#14] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

A czy jest możliwość dodania takiego bajeru do wypowiedzi na forum?

[#15] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

Mnie się nie podoba, :}. Komentarze wystarczą. Proponuję zamiast tego 3 kontrolki pod awatarem :
Pierwsza od lewej wskazywałaby czy użytkownik jest online.
Druga (reputacja) mogłaby przyjmować kolor (przykładowo od czarnego do czerwonego) - kilkamy na nią i ptaszkujemy - "przyznaj punkt pozytywny" lub klikamy i ptaszkujemy "przyznaj punkt negatywny" co daje efekt zmiany koloru.
Trzecia (zgłoś niewłaściwe zachowanie lub np. nadużycie (link nielegal)
;)

[#16] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@ede, post #15

O, ciekawe pomysły. Faktycznie na innych forach to występuje i może warto u nas zaimplementować?

[#17] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@mailman, post #16

W sumie czemu nie.

[#18] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@mailman, post #16

To by wygenerowało cholernie duży ruch. Odczulibyśmy to zarówno my - wolniejsze wczytywanie wątków, bo trzeba byłoby wydobyć z bazy i wysłać statsy każdego usera. No i serwer też by dostał po tyłku...
Ale pomysł ede ciekawy - nie powiem, że nie.

[#19] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@APC74, post #18

Pomysł żeby zastosować to na PPA ;) Przyznaję się, że nie wymyśliłem tego patentu - jedynie zauważyłem kiedyś i pomyślałem, że fajnie byłoby zastoswać go na PPA.

[#20] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@APC74, post #18

A zrezygnowanie z wyświetlania kto jest online i zostaje druga i trzecia opcja?
Nie wiem jaki to serwer, ale chyba nie jest nas tysiące, a sam pomysł uważam za świetny.
[#21] Re: Pomysł na lewy dolny róg newsów

@grxmrx, post #1

Czy byłaby możliwość dodania (tylko dla zarejestrowanych użytkowników) w "Menu użytkownika" np. opcji "schowek" o rozmiarach 10KB? W której możnaby było wklejać ciekawe linki czy komentarze znalezione na forum. Często mi się zdarza pisać z innego komputera i mam potem problemy ze znalezieniem niektórych informacji.
Czy byłaby możliwość dodania na górnym pasku ekranu zegaru z datą?
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem