Forum » PPA
[#1] przegląd piosenki
No i nadszedł ten dzień kiedy www.ppa.pl ustąpiło z długo okupowanego pierwszego miejsca. Po wklepaniu w google skrótu PPA na czele wyników stoi... przegląd piosenki aktorskiej. Może by im wytoczyć wojnę na pozycjonowanie? ;)
[#2] Re: przegląd piosenki

@michash, post #1

A po co? Przecież tematyka obu stron jest zupełnie różna.

[#3] Re: przegląd piosenki

@G. Kraszewski, post #2

Lepiej się czuję gdy wpisując nazwę portalu istniejącego od 11 lat w google jest on przed stroną, którą utworzono w roku bieżącym. A co do wojny to była tylko mały środek wyrazu.
[#4] Re: przegląd piosenki

@michash, post #3

Wojna "mały środek wyrazu" ;) Podobnie jak w filmie Las Vegas Parano
- po co ci ten nóż ?
- mm.. chciałem ci tylko wyciąć takie małe zet na czole.

[#5] Re: przegląd piosenki

@michash, post #3

Że tez ludzie nie mają dzisiaj innych zmartwień

[#6] Re: przegląd piosenki

@michash, post #3

Lepiej się czuję gdy wpisując nazwę portalu istniejącego od 11 lat

Historia Przeglądu Piosenki Aktorskiej sięga roku 1976, a więc 35 lat. Poza tym, jako wydarzenie artystyczne adresowane do dość jednak szerokiego kręgu odbiorców, jest na pewno lepiej polinkowany z "mainstreamowych" portali newsowych, niż my. Więc więcej luzu, ważne że jak się wpisze "Amiga", to PPA jest zaraz po haśle z wikipedii.

[#7] Re: przegląd piosenki

@G. Kraszewski, post #6

Widzę, że mamy V kolumnę na stronie :P Czyli jednak wojna na całego
[#8] Re: przegląd piosenki

@michash, post #7

O co kaman? Mam nadzieję, że wiesz kogo określano mianem V kolumny. Jak czytam takie (nieprzemyślane) teksty, które coraz częściej tu się ostatnio zdarzają, to mam ochotę zawołać ... ATARI Rulez ;)



Ostatnia modyfikacja: 14.04.2011 20:20:13
[#9] Re: przegląd piosenki

@Ender, post #8

tylko nie to

[#10] Re: przegląd piosenki

@Ender, post #8

A jak Cię jakiś atarowiec wkurzy to będziesz wtedy krzyczał Spectrum rulez, a potem jakiś spectrumowiec cię wkurzy to będziesz wtedy krzyczał Amstrad rulez aż skończysz na zabawie kalkulatorem..

[#11] Re: przegląd piosenki

@Ender, post #8

Luzu trochę, nie napisałem posta po to żeby ludzi denerwować.
[#12] Re: przegląd piosenki

@pampers, post #10

Wow miałem zawołać V kolumna Rulez? Mam nadzieję, że nie skończę na kalkulatorze
[#13] Re: przegląd piosenki

@HOŁDYS, post #9

5 for x=1 to 100
10 ? "Atari 800 XL Rulez! ";
20 next x

:P

[#14] Re: przegląd piosenki

@michash, post #7

Widzę, że mamy V kolumnę na stronie

Widzę, że najpierw piszesz, potem myślisz.

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem