Forum » PPA
[#1] Edycja profilu
Od jakiegoś czasu (mniej więcej pół roku) zauważyłem, że są problemy ze zmianą danych w profilu. Nie wiem czy już był podobny wątek, ale zgłaszam takowe zajście. U mnie np. zauważyłem, że nie mogę zmienić avatara (mimo wielu prób, w różnych porach dnia, z różnych komputerów i różnych dostępów do sieci) strona non stop wywala mi ten sam avatar (parametry są identyczne).
Druga sprawa, to to że nie mogę też zmienić swojego podpisu (identycznie jak wyżej). O co kaman!?

[#2] Re: Edycja profilu

@don_rafito, post #1

Może o hasło? (to odnośnie podpisu)



Ostatnia modyfikacja: 09.06.2011 15:46:45
[#3] Re: Edycja profilu

@don_rafito, post #1

Też tak miałem spod Firefoxa. Z tego co pamiętam udało mi się zmienić sygnaturkę spod IBrowse.

[#4] Re: Edycja profilu

@don_rafito, post #1

To jest problem lokalny. Cache przeglądarki, serwera proxy. Wszystko działa jak należy - sprawdziłem przed chwilą.

[#5] Re: Edycja profilu

@don_rafito, post #1

Po kilkunastej próbie (na innym kompie) zaskoczyło. wariat?

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem